Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Perpgames The Walking Dead: Onslaught VR Deluxe Edition (PS4)

Perpgames The Walking Dead: Onslaught VR Deluxe Edition (PS4)

Cena produktu Perpgames The Walking Dead: Onslaught VR Delux... není známa.

 

Popis produktu Perpgames The Walking Dead: Onslaught VR Deluxe Edition (PS4): Vstup do apokalyptického světa The Walking Dead díky oficiální VR hře ke globálnímu fenoménu od AMC: The Walking Dead Onslaught. Tvůj boj s nemrtvými bude díky hernímu systému Progressive Dismembe...  Více informací


Perpgames The Walking Dead: Onslaught VR Deluxe Edition (PS4) - popis

Vstup do apokalyptického světa The Walking Dead díky oficiální VR hře ke globálnímu fenoménu od AMC: The Walking Dead Onslaught. Tvůj boj s nemrtvými bude díky hernímu systému Progressive Dismemberment tak brutální, realistický a krvavý jako nikdy předtím!

Prožij původní příběh po událostech války s Přeživšími. Bojuj jako Rick, Daryl, Michonne a Carol a sháněj potřebné materiály, abys mohl znovu vybudovat osadu, obnovit společnost a připravit se na masakr, kdy budeš likvidovat oživlé mrtvoly.
Braň se v kontaktním i střeleckém souboji pomocí skutečných pohybů a postav se hrůzám a lidskosti apokalypsy.

Herní obsah:

Příběh kampaně – Hraj jako Daryl Dixon v původním kampaňovém příběhu.
Rychlé přežití a ultimátní svoboda boje – Otestuj hranice bojové fyzičnosti VR a střílej, sekej a masakruj hordy nepřátel ve střeleckých i kontaktních střetech.
Bezpečná zóna Alexandria – Sleduj proměnu Alexandrie, zatímco z osady vybuduješ pevnost naděje. Používej materiály moudře a stavěj budovy kvůli jedinečným bonusům ke statistikám, nezbytným vylepšením a dalším.

Deluxe Edition obsahuje:

2 tištěné pohlednice
Sadu 5 digitálních pohlednic
Digitální artbook
Digitální soundtrack
Motivy a avatary pro PS

* Stažení digitálních předmětů vyžaduje připojení k internetu přes PS4.

Výrobce Perpgames

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Perpgames The Walking Dead: Onslaught VR Deluxe Edition (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.