Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Persona 4 Arena Ultimax (Xbox 360)

Persona 4 Arena Ultimax (Xbox 360)

Cena produktu Persona 4 Arena Ultimax (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Persona 4 Arena Ultimax (Xbox 360): Armáda stínů útočí. Kdo za tím vším může stát? Persona 4 Arena, kterou IGN jmenoval celkově nejlepší bojovou hrou roku 2012 a dostala se do oficiálního výběru Evolution Championship Series v roce ...  Více informací


Persona 4 Arena Ultimax (Xbox 360) - popis

Armáda stínů útočí. Kdo za tím vším může stát? Persona 4 Arena, kterou IGN jmenoval celkově nejlepší bojovou hrou roku 2012 a dostala se do oficiálního výběru Evolution Championship Series v roce 2013, byla fenomenální úspěch. Nyní se dokonalý tým vrací, aby představil další žhavou bitvu! Spolupráce mezi vývojáři ze studií ATLUS a Arc System Works se u fanoušků a komunity kolem hardcore bojových her těšila kladného ohlasu. Persona 4 Arena Ultimax je dlouho očekávaným pokračováním příběhu, který původně začal v cenami ověnčené RPG hře Persona 4. Tento titul uzavírá kruh a spojuje zápletky her Persona 3 a Persona 4. Fanoušci si užijí ovládání krásně animovaných postav a jejich vysoce kvalitního ztvárnění, díky kterému na obrazovkách jakoby ožívají.

Co nás čeká?
* Pokračování příběhu: Děj pokračuje přesně tam, kde skončil v původní hře Persona 4 Arena. Zatímco hrdinové pátrají po záhadné síle, která stojí za vším, co se stalo, Midnight Channel ve městě Inaba opět zahajuje vysílání.
* Rozsáhlá a rozmanitá soupiska hratelných postav: Do boje se nově přidávají oblíbenci fanoušků ze hry Persona 3: Junpei Iori se svou pálkou a hrdinka akčních filmů o superhrdinech Yukari Takeba!
* Jedinečný bojový systém: P4AU do svých soubojů přidává zcela novou hloubku. Většina postav má nyní „stínovou“ verzi s naprosto odlišnými bojovými mechanismy a jiným technickým ovládáním, které se bude zamlouvat hardcore hráčům i nováčkům.

Výrobce Sega
Konzole Xbox 360
Druh RPG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Persona 4 Arena Ultimax (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.