Pikmin 3 Deluxe

Cena:

1 499 Kč

Koupit za 1 499 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Pikmin 3 Deluxe: Pikmin 3 vychází pro herní konzoli Nintendo Switch v nové, vylepšené deluxe edici. Ve světě plného dobrodružství můžeš ovládat nespočet malých stvořeních – Pikminů – se kterými budeš zkoumat nehostinnou planetu. Každá postav má své unikátní dovednosti a schopnosti, které budeš potřebovat k tomu, abys překonal nejrůznější překážky. Řeš hádanky, hledej vzácné předměty a porážej mocná stvoření, které ti zkříží cestu. Co nás čeká? Již třetí pokračování strategické hříčky Pikmin, kde nově vaši pomocníci mohou zvedat objekty a interagovat v mnohem větší míře s prostředím. Ve hře budete moci ovládat až 100 Pikminů. Dočkáme se nového druhu Pikmina, a sice rock Pikmin. Hra umožní celý průběh hraní natáčet a dále svůj postup sdílet s přáteli nebo záznam nabídnout ostatním hráčům, kteří se zrovna na něčem zasekli. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Pikmin 3 Deluxe - popis

Pikmin 3 vychází pro herní konzoli Nintendo Switch v nové, vylepšené deluxe edici. Ve světě plného dobrodružství můžeš ovládat nespočet malých stvořeních – Pikminů – se kterými budeš zkoumat nehostinnou planetu. Každá postav má své unikátní dovednosti a schopnosti, které budeš potřebovat k tomu, abys překonal nejrůznější překážky. Řeš hádanky, hledej vzácné předměty a porážej mocná stvoření, které ti zkříží cestu. Co nás čeká? Již třetí pokračování strategické hříčky Pikmin, kde nově vaši pomocníci mohou zvedat objekty a interagovat v mnohem větší míře s prostředím. Ve hře budete moci ovládat až 100 Pikminů. Dočkáme se nového druhu Pikmina, a sice rock Pikmin. Hra umožní celý průběh hraní natáčet a dále svůj postup sdílet s přáteli nebo záznam nabídnout ostatním hráčům, kteří se zrovna na něčem zasekli.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pikmin 3 Deluxe užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Pikmin 3 Deluxe akční ceny - Levné Pikmin 3 Deluxe

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pikmin 3 Deluxe stojí 1 499 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pikmin 3 Deluxe najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Pikmin 3 Deluxe najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz