Pineview Drive (PS4)

Cena:

od 399 Kč do 478 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Pineview Drive (PS4): Popis hry Staré opuštěné sídlo leží na konci slepé uličky Pineview Drive. Ustaraný muž stojí při jeho bráně a sleduje tuto nemovitost. Před dvaceti lety navštívil toto místo se svou ženou Lindo...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Prokonzole.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Prokonzole.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Pineview Drive (PS4) - popis

Popis hry

Staré opuštěné sídlo leží na konci slepé uličky Pineview Drive. Ustaraný muž stojí při jeho bráně a sleduje tuto nemovitost. Před dvaceti lety navštívil toto místo se svou ženou Lindou. Během jejich pobytu se jeho milovaná bez stopy ztratila a její mysteriózní zmizení se nikdy nevyřešilo. Dvacet let žádné stopy, dvacet let neklidu, po dvacet let tento dům na ulici Pineview Drive neupustil své mučivé sevření. Nyní se vrací a doufá, že se smíry se svou strašidelnou minulostí. Zlověstné legendy pronásledující tento přímořský hotel se staly pověstné.
Pověst říká, že od Lindina zmizení nikdo v sídle nevydržel více než třicet dnů.
Postavíte se větší síle jakou jste si dosud dokázali představit, musíte překročit práh a postavit se zlu, které zahaluje toto záhadné sídlo. Pro vyřešení záhady Lindina zmizení a zvednutí závoje zahalující tuto znepokojivou historii nemáte času nazbyt. Hra sleduje všechny vaše kroky a reakce Budete potřebovat pevné nervy pro přežití hry bez újmy.
V tomto mimořádném herním zážitku se
Vám vymstí ledajaký náznak strachu-přijdete o život. Připravte se převratné zážitek plný mrazení v kostech. 30 herních dní Každý jeden z nich vám umožní ponořit se hlouběji do záhad sídla na ulici Pineview Drive.
Prémiové zvukové efekty a scenérie Každý z tónů Vám zamrazí krev v žilách. Díky ohromujícímu hororová atmosféra V domě se postavíte vašim nejhlubším obavám.

Proč nakupovat u nás?

Garantované dodání je následující pracovní den. Dnes objednáš - zítra hraješ!

Všechno zboží přísně testujeme a proto od nás odchází vždy v perfektním stavu.

S naším obchodním personálem vyřešíte vše rychle a jednoduše - bez zbytečných obklik, příplatků nebo byrokracie.

Výrobce Uig Entertainment
Konzole PlayStation 4
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pineview Drive (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.