Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Pirates of the Caribbean: The Legend of J.S (PS2)

Pirates of the Caribbean: The Legend of J.S (PS2)

Cena produktu Pirates of the Caribbean: The Legend of J.S (PS2) není známa.

 

Popis produktu Pirates of the Caribbean: The Legend of J.S (PS2): Akční titul, jež se snaží zachytit ducha a atmosféru filmu Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl. Hráč se tak dostává do role postav, lokací i událostí známých z filmu, jež si pro...  Více informací


Pirates of the Caribbean: The Legend of J.S (PS2) - popis

Akční titul, jež se snaží zachytit ducha a atmosféru filmu Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl. Hráč se tak dostává do role postav, lokací i událostí známých z filmu, jež si prožije v roli pirátského kapitána Jacka Sparrowa a jeho přátel na vlastní kůži. Konkrétně jde o pirátství, krádeže, hledání pokladů, ale i šermířské souboje na život a na smrt, během nichž je k dispozici nejenom poměrně široká škála obranných i útočných manévrů, ale i speciálních pohybů. Bojuje se přitom ve více než tuctu detailně zpracovaných a plně interaktivních lokací včetně hořící lodě, potopeného vraku lodi i měsíčním světlem zalité jeskyně.:

Výrobce UbiSoft
Konzole PlayStation 2
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pirates of the Caribbean: The Legend of J.S (PS2) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.