Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition (Switch)

Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition (Switch)

Cena produktu Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced E... není známa.

 

Popis produktu Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition (Switch): Kolekce Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition obsahuje dvojici remasterovaných izometrických her na hrdiny zasazených do světa Dungeons & Dragons. Cestuj sférami jako nesmrtelný Bez...  Více informací


Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition (Switch) - popis

Kolekce Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition obsahuje dvojici remasterovaných izometrických her na hrdiny zasazených do světa Dungeons & Dragons. Cestuj sférami jako nesmrtelný Bezejmenný nebo zamiř na Planinu ledového větru a postav se temným silám probouzejícím se pod Hřbetem světa. Planescape Torment: Enhanced Edition přináší navíc obnovený úkolový obsah, který byl z původní hry před vydáním odstraněn, zatímco v Icewind Dale: Enhanced Edition nalezneš kromě původní hry také obě rozšíření, dva nové balíčky hlasů a portrétů, nové možnosti při úpravě postav a taktéž obnovený úkolový obsah vyjmutý z původní hry. To vše pochopitelně optimalizované pro herní konzole.Planescape Torment: Enhanced EditionJsi Bezejmenný – hromotluk s pokožkou pokrytou tetováním a jizvami nashromážděnými v průběhu nespočtu životů, které si sice nedokážeš vybavit, ale které tě začínají pronásledovat. Byl jsi probuzen Mortem – vznášející se lebkou a strážcem tajemství – abyste se společně vydali na dobrodružnou výpravu vedoucí ze špinavých ulic Sigilu přes tajemné Vnější sféry až do hlubin samotného pekla.Záhy zjišťuješ, že jsou osudy, kterým nelze uniknout, a že některé vzpomínky představují břímě, jež neunesou ani nesmrtelní.
HERNÍ OBSAH:

Sféry čekají: Zkoumej nejodlehlejší a nejpodivnější oblasti mnohovesmíru Dungeons & Dragons, plné neznámé magie, mluvících zbraní, přemýšlivých nemrtvých a dalších výstředností.
Neobvyklí společníci: Puritánská sukuba, jejíž polibek může zabít. Zmatená krychle vyzbrojená kušemi. Brnění ovládané duší dožadující se spravedlnosti. A další postavy čekající na tebe na cestě sférami.

Planescape Torment: Enhanced Edition obsahuje příběhovou kampaň původní Planescape: Torment a obnovený úkolový obsah vyříznutý z původní hry.

Icewind Dale: Enhanced EditionPod Hřbetem světa se probouzejí zlé síly. Putuj Planinou ledového větru – nehostinnou a nelítostnou oblastí osídlenou pouze těmi nejvytrvalejšími. Sváděj boje s prohnanými, zuřivými bestiemi, které jako jediné dokáží přežít pod zasněženými vrcholky, a čel zlu bažícímu po zkáze světa.Hra Icewind Dale, vydaná původně v roce 2000, je taktickou izometrickou hrou na hrdiny ze světa Dungeons & Dragons, zasazenou do legendárních Zapomenutých říší.
HERNÍ OBSAH:

Nové možnosti při úpravě postav: S více než třiceti novými specializacemi a třídami se můžeš vypravit na cestu s dokonalou družinou. Využij rozšířenou nabídku možností úprav tvých hrdinů a vybírej z nových barev vlasů, pokožky nebo oblečení, jakož i z nových portrétů a hlasových sad.
Shromáždi družinu: Vypořádej se s nástrahami Planiny ledového větru sám nebo v kooperaci s přáteli.
Hra je v CZ lokalizaci.

Icewind Dale: Enhanced Edition obsahuje příběhovou kampaň původní Icewind Dale, rozšíření Heart of Winter, rozšíření Trials of the Luremaster, balíček hlasů a portrétů Dice, Camera, Action!, balíček hlasů a portrétů Adventurers of Neverwinter a obnovený úkolový obsah vyříznutý z původní hry.

Výrobce Skybound Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition (Switch) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.