Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition

Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition

Cena:

799 Kč

Koupit za 799 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition: Kolekce Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition obsahuje dvojici remasterovaných izometrických her na hrdiny zasazených do světa Dungeons & Dragons. Cestuj sférami jako nesmrtelný Bezejmenný nebo zamiř na Planinu ledového větru a postav se temným silám probouzejícím se pod Hřbetem světa. Planescape Torment: Enhanced Edition přináší navíc obnovený úkolový obsah, který byl z původní hry před vydáním odstraněn, zatímco v Icewind Dale: Enhanced Edition nalezneš kromě původní hry také obě rozšíření, dva nové balíčky hlasů a portrétů, nové možnosti při úpravě postav a taktéž obnovený úkolový obsah vyjmutý z původní hry. To vše pochopitelně optimalizované pro herní konzole.Planescape Torment: Enhanced EditionJsi Bezejmenný – hromotluk s pokožkou pokrytou tetováním a jizvami nashromážděnými v průběhu nespočtu životů, které si sice nedokážeš vybavit, ale které tě začínají pronásledovat. Byl jsi probuzen Mortem – vznášející se lebkou a strážcem tajemství – abyste se společně vyd... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition - popis

Kolekce Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition obsahuje dvojici remasterovaných izometrických her na hrdiny zasazených do světa Dungeons & Dragons. Cestuj sférami jako nesmrtelný Bezejmenný nebo zamiř na Planinu ledového větru a postav se temným silám probouzejícím se pod Hřbetem světa. Planescape Torment: Enhanced Edition přináší navíc obnovený úkolový obsah, který byl z původní hry před vydáním odstraněn, zatímco v Icewind Dale: Enhanced Edition nalezneš kromě původní hry také obě rozšíření, dva nové balíčky hlasů a portrétů, nové možnosti při úpravě postav a taktéž obnovený úkolový obsah vyjmutý z původní hry. To vše pochopitelně optimalizované pro herní konzole.Planescape Torment: Enhanced EditionJsi Bezejmenný – hromotluk s pokožkou pokrytou tetováním a jizvami nashromážděnými v průběhu nespočtu životů, které si sice nedokážeš vybavit, ale které tě začínají pronásledovat. Byl jsi probuzen Mortem – vznášející se lebkou a strážcem tajemství – abyste se společně vydali na dobrodružnou výpravu vedoucí ze špinavých ulic Sigilu přes tajemné Vnější sféry až do hlubin samotného pekla.Záhy zjišťuješ, že jsou osudy, kterým nelze uniknout, a že některé vzpomínky představují břímě, jež neunesou ani nesmrtelní. HERNÍ OBSAH: Sféry čekají: Zkoumej nejodlehlejší a nejpodivnější oblasti mnohovesmíru Dungeons & Dragons, plné neznámé magie, mluvících zbraní, přemýšlivých nemrtvých a dalších výstředností. Neobvyklí společníci: Puritánská sukuba, jejíž polibek může zabít. Zmatená krychle vyzbrojená kušemi. Brnění ovládané duší dožadující se spravedlnosti. A další postavy čekající na tebe na cestě sférami. Planescape Torment: Enhanced Edition obsahuje příběhovou kampaň původní Planescape: Torment a obnovený úkolový obsah vyříznutý z původní hry. Icewind Dale: Enhanced EditionPod Hřbetem světa se probouzejí zlé síly. Putuj Planinou ledového větru – nehostinnou a nelítostnou oblastí osídlenou pouze těmi nejvytrvalejšími. Sváděj boje s prohnanými, zuřivými bestiemi, které jako jediné dokáží přežít pod zasněženými vrcholky, a čel zlu bažícímu po zkáze světa.Hra Icewind Dale, vydaná původně v roce 2000, je taktickou izometrickou hrou na hrdiny ze světa Dungeons & Dragons, zasazenou do legendárních Zapomenutých říší. HERNÍ OBSAH: Nové možnosti při úpravě postav: S více než třiceti novými specializacemi a třídami se můžeš vypravit na cestu s dokonalou družinou. Využij rozšířenou nabídku možností úprav tvých hrdinů a vybírej z nových barev vlasů, pokožky nebo oblečení, jakož i z nových portrétů a hlasových sad. Shromáždi družinu: Vypořádej se s nástrahami Planiny ledového větru sám nebo v kooperaci s přáteli. Hra je v CZ lokalizaci. Icewind Dale: Enhanced Edition obsahuje příběhovou kampaň původní Icewind Dale, rozšíření Heart of Winter, rozšíření Trials of the Luremaster, balíček hlasů a portrétů Dice, Camera, Action!, balíček hlasů a portrétů Adventurers of Neverwinter a obnovený úkolový obsah vyříznutý z původní hry.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition akční ceny - Levné Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition stojí 799 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Planescape: Torment & Icewind Dale: Enhanced Edition najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz