Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Pokémon XD: Gale of Darkness

Pokémon XD: Gale of Darkness

Cena produktu Pokémon XD: Gale of Darkness není známa.

 

Popis produktu Pokémon XD: Gale of Darkness: Zlověstný vichr se prohání po širých pláních země Orre a nezadržitelně uchvacuje vše, co mu stojí v cestě. Za sebou zanechává jen spoušť a bědování hrstky vyděšených přeživších. Temní Shadow Pokém...  Více informací


Pokémon XD: Gale of Darkness - popis

Zlověstný vichr se prohání po širých pláních země Orre a nezadržitelně uchvacuje vše, co mu stojí v cestě. Za sebou zanechává jen spoušť a bědování hrstky vyděšených přeživších. Temní Shadow Pokémoni jsou úplně všude a osud tohoto světa leží na bedrech jediného hrdiny – mladíka s ostře řezanou špičatou kšticí a jeho Pokémonních přátel. Boj proti Shadow Pokémonům je však náročnější než kdykoliv předtím – přiučili se mnoho nových hrůzu nahánějících „Shadow“ pohybů jako například „Shadow Mist“ (mlha) anebo „Shadow Half“. I když se vám podaří srazit Shadow Pokémona na kolena (na obyčejné Pokébally můžete zapomenout!), stále ještě nemáte vyhráno – abyste ho „očistili“ od všeho zlého, budete potřebovat unikátní „očišťovací komoru“ z dílny doktora Kranea.

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pokémon XD: Gale of Darkness užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.