Port Royale 4

Cena:

1 399 Kč

Koupit za 1 399 Kč
Dostupnost:
Info v obchodě

Popis produktu Port Royale 4: Vypluj na moře a přidej se ke koloniálním mocnostem, jako je Španělsko, Anglie, Francie a Nizozemsko, v boji o nadvládu nad Karibikem 17. století. Ve hře Port Royale 4 se ujmeš kontroly nad kolonií jako mladý ambiciózní guvernér, který touží zjistit, jaké je spravovat svou malou osadu a rozvíjet ji v rušné obchodní město. Vyvíjej výrobní řetězce, které propojují vícero ostrovů, a vytvářej komplexní obchodní cesty napříč Karibikem, abys uspokojil neustále rostoucí potřeby jednotlivých měst. Využívej detailní mořské mapy a vyhýbej se nebezpečným vodám, útesům či mělčinám. Plň úkoly pro vicekrále svého národa, zasluž si větší slávu a odemkni si městské budovy, lodě a další. Dobývej města konkurenčních národů či pronásleduj jejich flotily a zároveň dávej dobrý pozor na piráty a další korzáry. Zcela poprvé v této sérii budou námořní bitvy tahové, přičemž najednou může bojovat až 8 lodí. Kapitáni mohou provádět taktické manévry, které mohou zvrátit průběh boje i v beznadějných situacíc... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Port Royale 4 - popis

Vypluj na moře a přidej se ke koloniálním mocnostem, jako je Španělsko, Anglie, Francie a Nizozemsko, v boji o nadvládu nad Karibikem 17. století. Ve hře Port Royale 4 se ujmeš kontroly nad kolonií jako mladý ambiciózní guvernér, který touží zjistit, jaké je spravovat svou malou osadu a rozvíjet ji v rušné obchodní město. Vyvíjej výrobní řetězce, které propojují vícero ostrovů, a vytvářej komplexní obchodní cesty napříč Karibikem, abys uspokojil neustále rostoucí potřeby jednotlivých měst. Využívej detailní mořské mapy a vyhýbej se nebezpečným vodám, útesům či mělčinám. Plň úkoly pro vicekrále svého národa, zasluž si větší slávu a odemkni si městské budovy, lodě a další. Dobývej města konkurenčních národů či pronásleduj jejich flotily a zároveň dávej dobrý pozor na piráty a další korzáry. Zcela poprvé v této sérii budou námořní bitvy tahové, přičemž najednou může bojovat až 8 lodí. Kapitáni mohou provádět taktické manévry, které mohou zvrátit průběh boje i v beznadějných situacích ve slavné vítězství. HERNÍ OBSAH: Vyber si ze čtyř koloniálních mocností: Anglie, Francie, Španělska a Nizozemska, z nichž každá poskytuje různé výhody a jedinečné herní styly. Kampaň pro jednoho hráče: Vrhni se na čtyři rozsáhlé kampaně pro jednoho hráče, které sledují jeden z národů na cestě k nadvládě. Ustanov velitele výprav ze čtyř různých tříd postav: průzkumník, obchodník, bukanýr a pirát – každý přináší své vlastní výhody a nevýhody. Obchoduj: Navazuj a spravuj obchod se 60 karibskými městy v obrovském 3D herním světě. Drž se dál od útesů, mělčin a zrádných vod a optimalizuj své obchodní cesty. Pusť se do výroby: Vyber si z 50 budov včetně 25 výrobních míst a vyráběj zboží jako rum či luxusní předměty. Stav městské budovy s efektem na okolní čtvrť, díky kterým můžeš optimalizovat produktivitu a starat se o celkovou spokojenost svých obyvatel. Vyber si svou loď: 18 historicky autentických typů lodí z konce 16. a ze 17. století. Bojuj: Zapoj se do taktických tahových námořních bitev se silnými kapitány. Licence, stavební povolení, nové budovy a lodě si můžete odemknout tak, že budete rozvíjet svou reputaci v rámci národa.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Port Royale 4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Port Royale 4 akční ceny - Levné Port Royale 4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Port Royale 4 stojí 1 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Port Royale 4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Port Royale 4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz