Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Pro Evolution Soccer 2010 (PS3)

Pro Evolution Soccer 2010 (PS3)

Cena produktu Pro Evolution Soccer 2010 (PS3) není známa.

 

Popis produktu Pro Evolution Soccer 2010 (PS3): Pro Evolution Soccer 2010: Bude obsahovat nejvíce novinek v historii celé série. Vylepšení doznal každý prvek celé hry. To znamená ještě zábavnější hratelnost činí z tohoto titulu nejrealističtějš...  Více informací


Pro Evolution Soccer 2010 (PS3) - popis

Pro Evolution Soccer 2010: Bude obsahovat nejvíce novinek v historii celé série. Vylepšení doznal každý prvek celé hry. To znamená ještě zábavnější hratelnost činí z tohoto titulu nejrealističtější fotbalovou simulaci, jaká je v současnosti k dispozici. Toto nejnovější pokračování slavné série usiluje hlavně o reálnou fotbalovou simulaci, potřebujete jak strategické myšlení, tak i rychlé reakce. Brankáři jsou nyní mnohem všestrannější, takže se svými schopnosti vyrovnají i moderním stoperům. Přepracováni byli i rozhodčí, jejichž soudcování bude díky nové umělé inteligenci mnohem spravedlivější a vyváženější. Společnost Konami rozšiřovala svůj vývojářský tým a vytvořila několik zvláštních oddělení, z nichž každé se snaží vylepšovat některý aspekt hry, a to jak z krátkodobého, tak i z dlouhodobého hlediska. Titul Pro Evolution Soccer 2010 u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy pes, soccer, pro evo, soccer 2010, pes 2010.

Konzole PlayStation 3
Druh Sportovní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pro Evolution Soccer 2010 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.