Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Project Highrise: Architect’s Edition (Switch)

Project Highrise: Architect’s Edition (Switch)

Cena produktu Project Highrise: Architect’s Edition (Switch) není známa.

 

Popis produktu Project Highrise: Architect’s Edition (Switch): Dokonalý simulátor mrakodrapu na PC konečně vychází jako Project Highrise: Architects Edition. Nejenže přináší veškerý obsah z originální základní hry Project Highrise, ale Architects Edition také...  Více informací


Project Highrise: Architect’s Edition (Switch) - popis

Dokonalý simulátor mrakodrapu na PC konečně vychází jako Project Highrise: Architects Edition. Nejenže přináší veškerý obsah z originální základní hry Project Highrise, ale Architects Edition také obsahuje DLC Las Vegas a obsahové balíčky Miami Malls, Tokyo Towers, London Life a Brilliant Berlin v jedné definitivníedici. Jsi architekt a vývojář a tvým úkolem je stavět světoznámé mrakodrapy, které budou chloubou celého města, mistrovskými díly na poli umění a stavitelství. Ale mrakodrap je mnohem víc než jen ocel a sklo, je to složitý ekosystém plný lidí, kteří v budově bydlí a pracují. Je to komplexní stroj, který potřebuje tvou stálou péči, aby mohl fungovat hladce a efektivně. Od okamžiku, kdy kopneš do země, záleží každé rozhodnutí jen na tobě. Jako architekt musíš koordinovat konstrukci všeho – každé zdi a kabelu, každé kanceláře a bytu. Jako majitel budovy se musíte starat o spokojenost nájemníků – a o to, aby platili nájem včas. Jako šikovný vývojář si musíš hlídat zadní vrátka a zároveň investovat do budoucnosti. Když uspěješ, získáš za odměnu prestižní adresu, kde budou chtít všichni bydlet a pracovat. Když selžeš, budeš sledovat, jak nájemníci znechuceně odcházejí, berou si práci jinam a tvou reputaci nechají v troskách. Vytvoříš exkluzivní kancelářskou výškovou budovu, která přiláká průmyslové magnáty z celého světa? Postavíš luxusní apartmány v podkroví pro elitu a hřiště pro celebrity? Možná se tě zmocní chamtivost a postavíš činžovní dům, který dá před spokojeností nájemníků přednost hromadě peněz. Veškerá rozhodnutí záleží jen na tobě. Úspěch máš pouze a jedině ve svých rukou.

HERNÍ OBSAH:

Konzolová verze obsahuje základní hru Project Highrise společně s DLC Las Vegas a obsahovými balíčky Miami Malls, Tokyo Towers, London Life a Brilliant Berlin.
Užij si hloubkovou a komplexní simulaci moderního mrakodrapu.
Vytvoř zářivé obchodní věže pro obchodní titány, kteří hledají dokonalou kancelář v centru města.
Vybuduj obytné bytové bloky, které vyhovují těm, kteří chtějí bydlet v oblacích.
Starej se o spokojenost turistů ve výškových hotelových věžích.
Pořádej exkluzivní akce v obrovských společenských centrech a slavných koncertních halách.
Nalákej návštěvníky do velkolepých obchodních domů s neodolatelnými restauracemi a obchody s módou.
Prozkoumej otevřenou sandboxovou hratelnost a postav si mrakodrap snů s několika úrovněmi obtížnosti a počátečními podmínkami.
Zdolej kampaň s 29 náročnými scénáři.
Prověř své manažerské schopnosti a vyhov zvyšujícím se nárokům rozmanitých obyvatel svých budov.
Najímej specializované konzultanty, kteří zvýší přitažlivost tvých bytů, pracovní efektivitu a šanci na lepší dohody s radnicí.

Výrobce Kalypso

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Project Highrise: Architect’s Edition (Switch) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.