Punch-Out!! (Wii)

Cena produktu Punch-Out!! (Wii) není známa.

 

Popis produktu Punch-Out!! (Wii): Malý Mac je zpět !Populární smolař z 80. let přináší to nejlepší z originálního Punch-Outu v moderní předělávce. Hráči se setkají se známými jmény, jako Glass Joe, King Hippo a trenér Doc Louis. T...  Více informací


Punch-Out!! (Wii) - popis

Malý Mac je zpět !Populární smolař z 80. let přináší to nejlepší z originálního Punch-Outu v moderní předělávce. Hráči se setkají se známými jmény, jako Glass Joe, King Hippo a trenér Doc Louis. Tito boxeři jsou přivedeni k životu kompletně ve 3D, s bláznivými - vždy však elegantními - bojovými animacemi a vlastními příběhy. Ovladače Wii Remote a Nunchuk přenášejí vaše pohyby na obrazovku, takže současně s vámi udeří na obrazovce i Little Mac. Navíc můžete kontrolovat háky a direkty kombinací ovládání pohybem a páčkou. Hru je možno hrát také v klasickém NES stylu ovládání, a to otočením Wii Remote do vodorovné polohy. Hlavní rysy hry: - Postavy: Little Mac, Glass Joe, King Hippo, Von Kaiser a další. - Speciální dovednosti/zbraně/pohyby/možnosti. - Ovládání pohybem (Wii Remote a Nunchuk). - Klasické ovládání (Wii Remote ve stylu NES). Minimální požadavky: konzole Nintendo Wii (podporuje Ballance Board)

Konzole Nintendo Wii
Druh Sportovní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Punch-Out!! (Wii) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.