Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Rainbow Six: Vegas 2 (PS3)

Rainbow Six: Vegas 2 (PS3)

Cena produktu Rainbow Six: Vegas 2 (PS3) není známa.

 

Popis produktu Rainbow Six: Vegas 2 (PS3): Pokračování úspěšné protiteroristické akce zasazené do města hříchů. Těšit se můžete na nové herní prvky, či ještě lepší vizuální stránku. Kromě návaznosti na dějovou linku jedničky se některé mis...  Více informací


Rainbow Six: Vegas 2 (PS3) - popis

Pokračování úspěšné protiteroristické akce zasazené do města hříchů. Těšit se můžete na nové herní prvky, či ještě lepší vizuální stránku. Kromě návaznosti na dějovou linku jedničky se některé mise odehrávají i před ní a namísto vložených cutscén přerušujících hru jsou veškeré události interaktivní - probíhají tedy přímo během hraní. Hlavní rysy hry: - Postavu si lze přizpůsobit k obrazu svému, včetně volby pohlaví. - Celkem 11 nových zbraní. - Vylepšená AI protivníků. - 11 multiplayerových map (některé remaky z Raven Shield). - 2 nové multiplayerové módy a možnost vstoupit do již rozehrané hry. Minimální požadavky: konzole Microsoft Xbox 360.

Výrobce UbiSoft
Konzole PlayStation 3
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Rainbow Six: Vegas 2 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.