Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Remothered: Broken Porcelain PS4

Remothered: Broken Porcelain PS4

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Remothered: Broken Porcelain PS4: Emocionální cesta hrůzy, tragédie a lásky. Oceněná hororová série přežití Remothered se vrací v očekávaném Remothered: Broken Porcelain. Slouží jako pokračování Remothered: Tormented Fathers, prožívejte události z bolestné minulosti postav během intenzivních flashbacků a prožijte v dnešní době nové nevyslovené hrůzy, které je čekají v hostelu Ashmann Inn-tajemná a Chátrající hrobka s mnoha tajemstvími a nebezpečím Pravdy pohřbeny v hostinci Ashmann nebudou snadno odhalitelné-její mnohé tajemství jsou vzájemně propojeny a hlídané hrozbou stalkerů, mocných lovců uvězněných v čase a hranic její zdí. Přežití nebude vyžadovat pouze rychlé reakce, protože strategický a vynalézavý přístup k setkáním bude znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Buďte moudří-protože nejlepší čas na plížení se, útěk nebo boj proti hrozícím nebezpečím, může rychle způsobit, že se z těchto lovců stane kořist. Broken Porcelain přináší do série množství vítaných změn, které zavádějí nové prvky hratelnosti a vyp... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Remothered: Broken Porcelain PS4 - popis

Emocionální cesta hrůzy, tragédie a lásky. Oceněná hororová série přežití Remothered se vrací v očekávaném Remothered: Broken Porcelain. Slouží jako pokračování Remothered: Tormented Fathers, prožívejte události z bolestné minulosti postav během intenzivních flashbacků a prožijte v dnešní době nové nevyslovené hrůzy, které je čekají v hostelu Ashmann Inn-tajemná a Chátrající hrobka s mnoha tajemstvími a nebezpečím Pravdy pohřbeny v hostinci Ashmann nebudou snadno odhalitelné-její mnohé tajemství jsou vzájemně propojeny a hlídané hrozbou stalkerů, mocných lovců uvězněných v čase a hranic její zdí. Přežití nebude vyžadovat pouze rychlé reakce, protože strategický a vynalézavý přístup k setkáním bude znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Buďte moudří-protože nejlepší čas na plížení se, útěk nebo boj proti hrozícím nebezpečím, může rychle způsobit, že se z těchto lovců stane kořist. Broken Porcelain přináší do série množství vítaných změn, které zavádějí nové prvky hratelnosti a vyprávění, které vdechnou postavám nový život a vytvoří bezprecedentní úroveň ponoření se do tohoto strašidelného dobrodružství-ideální pro nové i vracející se fanoušky série. Napínavé psychologické spiknutí. Oceněná kultovní klasika Remothered se vrací v Broken Porcelain, ideálním vstupním bodu pro nové fanoušky objevujících franšízu, jakož i pro sériových veterány toužící po dalších tradicích okolo událostí a postav Tormented Fathers. Realistický horor o přežití.Hostinec Ashmann Inn je stejně bohatý na zdroje, jakož i na nebezpečí. Opatrně prohledejte prostředí pro předměty, které Vám pomohou při výzkumu znepokojivých míst, které skrývají hrobové tajemství strašlivé minulosti. Intenzivní skrytá hratelnost. Potulujte se ve stínu Ashmann Inn a využijte vše, co máte k dispozici, na rozptýlení nepřátel na vynalézavý únik. Vyšetřovat a uniknout. Náročné hádanky, rozšířená tradice a strašidelný soundtrack skladatele Luca Balbonimu (Remothered: Tormented Fathers, Mine, Watch Them Fall) přeměňují temnou a pochmurnou atmosféru na děsivý zážitek, který bude hráčů po ukončení hry pronásledovat. Okouzlující postavy. Seznam charismatických postav roste, když se oblíbenci fanoušky vracejí, aby se setkali se všemi novými přírůstky do hereckého souboru inspirovanými protagonisty hororových klasik.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Remothered: Broken Porcelain PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Remothered: Broken Porcelain PS4 akční ceny - Levné Remothered: Broken Porcelain PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Remothered: Broken Porcelain PS4 stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Remothered: Broken Porcelain PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Remothered: Broken Porcelain PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz