Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Resident Evil Operation Raccoon City (Xbox 360)

Resident Evil Operation Raccoon City (Xbox 360)

Cena produktu Resident Evil Operation Raccoon City (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Resident Evil Operation Raccoon City (Xbox 360): Xbox 360 - Resident Evil: Operation Raccoon City je tou nejčistší esencí akční third-person střílečky, zasazené do temného světa Resident Evil. V Raccoon City budete „odstraňovat“ následky smrt...  Více informací


Resident Evil Operation Raccoon City (Xbox 360) - popis

Xbox 360 - Resident Evil: Operation Raccoon City

je tou nejčistší esencí akční third-person střílečky, zasazené do temného světa Resident Evil. V Raccoon City budete „odstraňovat“ následky smrtelného T-viru, pozabíjením všech zombies a veškerých svědků v oblasti. Ujmete se role jednoho z vojáků organizace Umbrella Security Service (U.S.S.) a vrhnete se do krvavé řeže samostatně, nebo až s dalšími třemi hráči v kooperačním režimu. Každá ze čtveřice postav má svoje specifické vlastnosti, díky jejichž kombinaci budete opravdu údernou jednotkou. Nechybí ani několik klasických multiplayerových režimů pro další rozšíření herní zábavy.

Parametry a specifikace:
Určení: Xbox 360
Žánr: third-person střílečka:
Resident Evil Operation Raccoon City -

Výrobce CAPCOM
Konzole Xbox 360
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Resident Evil Operation Raccoon City (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.