Ride 3 (PS4)

Cena produktu Ride 3 (PS4) není známa.

 

Popis produktu Ride 3 (PS4): Milujete vůni benzínu a zvuk motoru? Přesně to vám totiž předvede nová přepracovaná hra RIDE 3! I přes to, že je hra totálně přepracovaná až od jádra, tak si zachovala jistou identitu této herní p...  Více informací


Ride 3 (PS4) - popis

Milujete vůni benzínu a zvuk motoru? Přesně to vám totiž předvede nová přepracovaná hra RIDE 3! I přes to, že je hra totálně přepracovaná až od jádra, tak si zachovala jistou identitu této herní pecky! Vyzkoušejte nové funkce a prvky, které vás vtáhnou do hry!

Hra obsahuje více než 230 motorek, které jsou propracované do posledního detailu, tudíž se vám budou zdát maximálně realistické! Nehledě na tom, že budete mít k dispozici nesčetné množství závodních tratí a to od moto GP až po Supermoto! Mimo to máte možnost se prozávodit nejen na městských okruzích ale také se můžete prohánět po venkově. 
 
 
Díky novým možnostem úprav si budete moct přizpůsobit svou oblíbenou motorku na mechanické i estetické úrovni díky novému editoru kombinéz, který vám umožní popustit uzdu fantazii. 
Objevte přepracovaný režim kariéry a ponořte se hlouběji do příběhu konkrétní kategorie motorek, výrobce či ikonické tratě s maximální svobodou rozhodování.
Užijte si veškerá grafická vylepšení Unreal® Engine 4 jako třeba skvělého vizuálního renderování a detailních částicových a světelných efektů a fotorealistické úrovně prostředí.  
V rámci snahy o ještě podmanivější zážitek vývojáři kompletně přepsali a vylepšili umělou inteligenci, simulaci fyziky a kolizní systém díky novým technologiím, které s sebou tento titul přináší. 
 
Na co ještě čekáte? Začněte své dobrodružství s RIDE 3.

Výrobce Milestone
Konzole PlayStation 4

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ride 3 (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.