Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Rise of the Argonauts (PS3)

Rise of the Argonauts (PS3)

Cena produktu Rise of the Argonauts (PS3) není známa.

 

Popis produktu Rise of the Argonauts (PS3): Jáson a ArgonautiAkční RPG, jež vás přenese do starověkého bájného Řecka. V atraktivním prostředí, jako vystřiženém přímo z bájí, budete ovládat skupinku hrdinů v čele s Jásonem, Atlantou a Herkul...  Více informací


Rise of the Argonauts (PS3) - popis

Jáson a ArgonautiAkční RPG, jež vás přenese do starověkého bájného Řecka. V atraktivním prostředí, jako vystřiženém přímo z bájí, budete ovládat skupinku hrdinů v čele s Jásonem, Atlantou a Herkulem, které čeká srážka se samotnými bohy Olympu. Ve hře vystřídáte různá prostředí, od džunglí a hustých lesů až po rozměrná města, přičemž ve všech na vás budou čekat haldy nepřátel, bažících po vaší hlavě. Ke zdárnému překonání všech protivníků vám pak budou sloužit nejen dobové zbraně, ale rovněž speciální schopnosti, již budou specifické pro každý charakter. Minimální požadavky: konzole Sony PlayStation 3 (3.6GB místa na disku)

Konzole PlayStation 3
Druh RPG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Rise of the Argonauts (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.