Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Risen 3 Titan Lords Enhanced Edition (PS4)

Risen 3 Titan Lords Enhanced Edition (PS4)

Cena produktu Risen 3 Titan Lords Enhanced Edition (PS4) není známa.

 

Popis produktu Risen 3 Titan Lords Enhanced Edition (PS4): Piranha Bytes, tvůrci sérií Gothic a Risen, se vrací ke svým kořenům s novým klasickým RPG. Risen 3: Titan Lords zavede hráče do ručně vytvořeného světa „her na hrdiny“, který je okouzlí svou drsn...  Více informací


Risen 3 Titan Lords Enhanced Edition (PS4) - popis

Piranha Bytes, tvůrci sérií Gothic a Risen, se vrací ke svým kořenům s novým klasickým RPG. Risen 3: Titan Lords zavede hráče do ručně vytvořeného světa „her na hrdiny“, který je okouzlí svou drsnou krásou a v němž každé rozhodnutí změní tok dějin.

Mezi klíčové rysy kultovních sérií Gothic a Risen patří živoucí svět a možnost svobodně jej prozkoumávat. Svět Risen 3: Titan Lords bude různorodý, věrohodně ztvárněný a plný života, hráči se tedy mohou těšit na tradiční plnohodnotný prožitek z RPG.

Svět hry Risen 3 opustili všichni bohové a zmítají jím války titánů. Ze země navíc povstane i nová hrozba. Na jistého mladého válečníka někdo zaútočí ze stínů a oloupí jej o duši. Aby ji opět získal, vypraví se do temnoty, jež pohlcuje jeho svět. Mocné spojence může najít mezi vyhnanými čaroději, kteří našli útočiště na Taranisu, známém též jako Ostrov bouří. V tamních dolech pátrají mágové pod ochranou Strážců po krystalech nabitých magickou energií.

Podaří se hráči přidat se ke Strážcům a přesvědčit mágy, aby mu pomohli? Nebo se rozhodne spojit své síly s jiným cechem z Risen 3 a dosáhnout svého cíle odlišným způsobem?

Enhanced Edition nabízí vylepšené vizuály, které by měly konkurovat ultra nastavení na PC původní verze, hezčí textury, efekty a 1080p se "solidními 30 snímky za sekundu". Hra také vyjde se všemi aktualizacemi, kterých se dočkala původní edice a to včetně DLC balíčků Adventure Garb, Fog Island a Uprising of the Little Guys.

Hráči se stanou součástí vytvořeného světa, který je protkaný vzrušujícím příběhem. Nic není ponechané náhodě, nic není vygenerováno počítačem. Vše do posledního kousku má svou unikátní podobu a účel. Cesta, kterou si zvolíte, je jen na vás. Můžete svobodně prozkoumávat svět a ve volných chvílích řešit questy - a všechno pěkně po svém!

Risen 3 staví na dědictví vývojářů Piranha Bytes a jeho silných stránkách. Hra přináší množství známých herních prvků, ktorých sa hráči dožadovali. Magie je zpět a spolu s ní pestřejší herní náplň a svět plný brnění, rozličných frakcí a množství questů.

Risen 3 byl vytvořený pro hráče, kteří hledají klasický herní zážitek. Vrací sa do doby, kdy hráče nevodili za ručičku. Cesta a osud jsou v rukách hráčů samotných. Svět je plný zázraků a nebezpečí. Na každou příšeru byste se měli důkladně připravit.

Výrobce Deep Silver
Konzole Nintendo DS
Druh RPG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Risen 3 Titan Lords Enhanced Edition (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.