Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Romance of the Three Kingdoms 14 PS4

Romance of the Three Kingdoms 14 PS4

Cena:

809 Kč

Koupit za 809 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Romance of the Three Kingdoms 14 PS4: Poslední iterace klasické taktické hry se znova odehrává během dynastie Han ve starověké Číně, kde se odehrávají boje o nadvládu nad územími. Herní mapa vykresluje obsazeno teritoria a expanzi teritorií za použití barevného systému, který se podobá klasice z roku 1985. Vše od války po diplomatické aféry jsou přizpůsobeny pro řízení a získávání území, díky čemuž mohou hráči použít různé strategie pro získání území na rozlehlé mapě Číny. Zvítězte nad krajinou, získejte nadvládu nad Čínou! Panujte nad teritorii a rozprostřete nad nimi vaši vlajku. Více unikátních důstojníků, kteří chtějí sjednotit Impérium! Vůdcové s různými přesvědčeními a taktikami přinesou pestrý herní zážitek. I v téže frakci, různé politické směry přinesou variabilitu a různé strategie pro expanzi vaší říše, využití těchto důstojníků bude základem pro pokročilou hru a zážitek. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Romance of the Three Kingdoms 14 PS4 - popis

Poslední iterace klasické taktické hry se znova odehrává během dynastie Han ve starověké Číně, kde se odehrávají boje o nadvládu nad územími. Herní mapa vykresluje obsazeno teritoria a expanzi teritorií za použití barevného systému, který se podobá klasice z roku 1985. Vše od války po diplomatické aféry jsou přizpůsobeny pro řízení a získávání území, díky čemuž mohou hráči použít různé strategie pro získání území na rozlehlé mapě Číny. Zvítězte nad krajinou, získejte nadvládu nad Čínou! Panujte nad teritorii a rozprostřete nad nimi vaši vlajku. Více unikátních důstojníků, kteří chtějí sjednotit Impérium! Vůdcové s různými přesvědčeními a taktikami přinesou pestrý herní zážitek. I v téže frakci, různé politické směry přinesou variabilitu a různé strategie pro expanzi vaší říše, využití těchto důstojníků bude základem pro pokročilou hru a zážitek.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Romance of the Three Kingdoms 14 PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Romance of the Three Kingdoms 14 PS4 akční ceny - Levné Romance of the Three Kingdoms 14 PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Romance of the Three Kingdoms 14 PS4 stojí 809 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Romance of the Three Kingdoms 14 PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Romance of the Three Kingdoms 14 PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz