Rugby 20 XBOX ONE

Cena:

1 289 Kč

Koupit za 1 289 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Rugby 20 XBOX ONE: Hrajte s těmi nejlepšími národními týmy a největšími ligami v napínavých režimech pro jednoho a více hráčů, lokálních i online: Top 14, Pro D2, Gallagher Premiership a Pro 14. Užijte si bezprecedentní taktickou hloubku, která replikuje všechna zákoutí moderních her. Na hřišti můžete upravovat váš herní plán, spravovat vaše pozice, provádět naplánované rozehry, hlídat prostor a získat vašemu týmu vítěznou výhodu! Používejte taktiku od špičkových ragbyových národů nebo si je přizpůsobte vašemu stylu. Na hřišti spravujte pozice a mentalitu vašeho týmu, a proveďte vaše plány ke vítězství. Věrná simulace sportu, který vytváří napínavé zápasy. Hluboký systém taktiky, navržený se spoluprací expertů. Motion-capture animace. Propracovaná umělá inteligence, která napodobuje chování na hřišti. Intuitivní ovládání a hluboká hratelnost. Různé režimy pro jednoho nebo více hráčů, v lokální kooperaci nebo online. Více než 60 oficiálních týmů. Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby Xbox L... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Rugby 20 XBOX ONE - popis

Hrajte s těmi nejlepšími národními týmy a největšími ligami v napínavých režimech pro jednoho a více hráčů, lokálních i online: Top 14, Pro D2, Gallagher Premiership a Pro 14. Užijte si bezprecedentní taktickou hloubku, která replikuje všechna zákoutí moderních her. Na hřišti můžete upravovat váš herní plán, spravovat vaše pozice, provádět naplánované rozehry, hlídat prostor a získat vašemu týmu vítěznou výhodu! Používejte taktiku od špičkových ragbyových národů nebo si je přizpůsobte vašemu stylu. Na hřišti spravujte pozice a mentalitu vašeho týmu, a proveďte vaše plány ke vítězství. Věrná simulace sportu, který vytváří napínavé zápasy. Hluboký systém taktiky, navržený se spoluprací expertů. Motion-capture animace. Propracovaná umělá inteligence, která napodobuje chování na hřišti. Intuitivní ovládání a hluboká hratelnost. Různé režimy pro jednoho nebo více hráčů, v lokální kooperaci nebo online. Více než 60 oficiálních týmů. Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby Xbox Live Gold!Online multiplayer vyžaduje připojení k síti internet!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Rugby 20 XBOX ONE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Rugby 20 XBOX ONE akční ceny - Levné Rugby 20 XBOX ONE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Rugby 20 XBOX ONE stojí 1 289 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Rugby 20 XBOX ONE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Rugby 20 XBOX ONE najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz