Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Runbow (Deluxe Edition) PS4

Runbow (Deluxe Edition) PS4

Cena:

479 Kč

Koupit za 479 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Runbow (Deluxe Edition) PS4: Deluxe edice obsahuje všechny DLC a dva soundtracky z originální verze. Hra Runbow konečně přichází na PS4, užijte si všechny soutěživé režimy až pro devíti hráčů online nebo čtyři hráče lokálně. Také máte možnost hry obrovské kampaně pro jednoho hráče. Užijte si bláznivou a barevnou plošinovku, na kterou jste čekali. Svět Runbow se mění každou změnou pozadí, musíte být neustále ostražití a dávat pozor, kdy zmizí platformy, či překážky, pokud něco nevidíte, neexistuje to. Rychlá, bláznivá a zábavná hra Runbow je plná herních režimů a obsahu, který vás neustále nutí se ke hře vracet. Zahrajte si až s 9 hráči online, nebo lokálně s 3 dalšími přáteli. Ve hře najdete mnohé kostýmy, nebo hosty z jiných her jako jsou Shovel Knight, Shantanu, Lilac a další. Zachraňte Poster District od špatného Saturnu v příběhu, který představí až 140 úrovní. V režimu Bowhemoth podstoupíte extra náročnou výzvu samotě nebo s přáteli. Stovky odemknutelných částí galerie. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Runbow (Deluxe Edition) PS4 - popis

Deluxe edice obsahuje všechny DLC a dva soundtracky z originální verze. Hra Runbow konečně přichází na PS4, užijte si všechny soutěživé režimy až pro devíti hráčů online nebo čtyři hráče lokálně. Také máte možnost hry obrovské kampaně pro jednoho hráče. Užijte si bláznivou a barevnou plošinovku, na kterou jste čekali. Svět Runbow se mění každou změnou pozadí, musíte být neustále ostražití a dávat pozor, kdy zmizí platformy, či překážky, pokud něco nevidíte, neexistuje to. Rychlá, bláznivá a zábavná hra Runbow je plná herních režimů a obsahu, který vás neustále nutí se ke hře vracet. Zahrajte si až s 9 hráči online, nebo lokálně s 3 dalšími přáteli. Ve hře najdete mnohé kostýmy, nebo hosty z jiných her jako jsou Shovel Knight, Shantanu, Lilac a další. Zachraňte Poster District od špatného Saturnu v příběhu, který představí až 140 úrovní. V režimu Bowhemoth podstoupíte extra náročnou výzvu samotě nebo s přáteli. Stovky odemknutelných částí galerie.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Runbow (Deluxe Edition) PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Runbow (Deluxe Edition) PS4 akční ceny - Levné Runbow (Deluxe Edition) PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Runbow (Deluxe Edition) PS4 stojí 479 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Runbow (Deluxe Edition) PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Runbow (Deluxe Edition) PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz