Scalebound (Xbox One)

Cena produktu Scalebound (Xbox One) není známa.

 

Popis produktu Scalebound (Xbox One): Popis produktu Objevte výhody Xbox ONE  Nevšední akční RPG z pohledu třetí osoby, kde se hlavní hrdina Drew neobejde bez svého velkého parťáka. Tím parťákem je mocný drak Thuban, který mu bu...  Více informací


Scalebound (Xbox One) - popis

Popis produktu

Objevte výhody Xbox ONE 

Nevšední akční RPG z pohledu třetí osoby, kde se hlavní hrdina Drew neobejde bez svého velkého parťáka. Tím parťákem je mocný drak Thuban, který mu bude pomáhat s likvidováním mocných nepřátel. Velkých bossů jsou zde spousty a tak se obrovská síla ukrytá v dračí tlamě a pařátech bude jistě hodit.

Draka ovšem nemůžete vycvičit jako psa, aby plnil povely a poslouchal na slovo. Proto se mnohokrát budete muset přizpůsobit, jak se drak aktuálně zachová. Získávejte cenné předměty, které padají z nepřátel, a vydejte se za četnými dobrodružstvími do rozlehlého otevřeného fantasy světa.

Vaše postava i vztah s drakem se bude postupně vyvíjet. Proto řešte vzniklé situace s rozmyslem a myslete na to, že takového partnera pro tuhý boj jen tak v tomto světě neseženete. Meče jsou nabroušeny? Tak vzhůru za bohatstvím a slávou.

Jak hodnotíte popis produktu?

Dobrý

Navrhnout úpravu

Technické parametry

Ostatní

Platforma:

XONE

Typ hry:

Akční, RPG

Věková kategorie:

18

Druh lokalizace:

Anglická

Multiplayer:

Ano

Výrobce Ms
Konzole Xbox One
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scalebound (Xbox One) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.