ScreamRide (Xbox 360)

Cena produktu ScreamRide (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu ScreamRide (Xbox 360): ScreamRide je domovem nevyčerpatelných inovací. Posuňte hranice lidem hledajícím vzrušení, ať už jsou odkudkoliv. Zhostěte se své perfektní role a dokončete každou úroveň různými způsoby. Hledači ...  Více informací


ScreamRide (Xbox 360) - popis

ScreamRide je domovem nevyčerpatelných inovací. Posuňte hranice lidem hledajícím vzrušení, ať už jsou odkudkoliv. Zhostěte se své perfektní role a dokončete každou úroveň různými způsoby. Hledači vzrušení a křiku mohou prokázat své schopnosti při řízení, inženýři mohou řešit složité konstrukční skládanky a demoliční experti mohou zažehnout ta nejexplozivnější jatka. Je jen na Vás, jakou cestu zvolíte!

Co nás čeká?
* Tato hra přináší ohromující grafiku s vysokým rozlišením.
* Stovky upravitelných konstrukčních prvků, destrukci na základě fyzikálního modelu, filmově animované kolize, odemykatelné úrovně, žebříčky přímo ve hře.
* Globální žebříčky a ještě mnohem víc.

Výrobce Ms
Konzole Xbox 360
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ScreamRide (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.