Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Shining Resonance Refrain Draconic Launch Edition (XONE)

Shining Resonance Refrain Draconic Launch Edition (XONE)

Cena produktu Shining Resonance Refrain Draconic Launch Edit... není známa.

 

Popis produktu Shining Resonance Refrain Draconic Launch Edition (XONE): Osvoboď v sobě duši draka již toto léto se Shining Resonance Refrain! Shining Resonance Refrain vypráví příběh statečného hrdiny jménem Yuma a jeho přátel na jejich cestě za osvobozením království...  Více informací


Shining Resonance Refrain Draconic Launch Edition (XONE) - popis

Osvoboď v sobě duši draka již toto léto se Shining Resonance Refrain! Shining Resonance Refrain vypráví příběh statečného hrdiny jménem Yuma a jeho přátel na jejich cestě za osvobozením království.
Yuma v sobě ukrývá duši zářícího draka a uvolněním mocné síly spočívající v jeho meči je schopen proměnit se v toto hrozivé starověké zvíře. Draci, o kterých se dlouho myslelo, že již vyhynuli, činí z Yumy cíl pro Říši, která Yumu zajme, aby ho využila proti království Astoria. Sonia, princezna z Astorie, se vydává na záchrannou misi společně s ostatními z kultu Dragoneers. Yuma, který se dozvídá o kritické situaci, která panuje v Astorii, se rozhodne pomoci. Bude mít obvykle bázlivý Yuma dostatek odvahy čelit nezměrné síle, která se v něm ukrývá?

Vylepšená verze s novým Refrain módemShining Resonance Refrain představuje vylepšenou verzi originální hry Shining Resonance, který vyšla na PlayStation 3, a to pouze v Japonsku, a přináší duální audio s anglickým a japonským dabingem. Shining Resonance Refrain nabídne kromě všech vydaných DLC také nový mód Refrain, který odemkne dvě nové postavy - Imperial Princess Excella a Dragonslayer Jinas.

Výrobce Atlus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Shining Resonance Refrain Draconic Launch Edition (XONE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.