Ski Racing 2005 (PS2)

Cena produktu Ski Racing 2005 (PS2) není známa.

 

Popis produktu Ski Racing 2005 (PS2): Ski Racing 2005 je sportovní titul, jehož náplň zřejmě není třeba blíže vysvětlovat. Jedná se o akční simulaci sjezdového lyžování, kterou svým jménem zaštiťuje rakouská superhvězda tohoto sportu ...  Více informací


Ski Racing 2005 (PS2) - popis

Ski Racing 2005 je sportovní titul, jehož náplň zřejmě není třeba blíže vysvětlovat. Jedná se o akční simulaci sjezdového lyžování, kterou svým jménem zaštiťuje rakouská superhvězda tohoto sportu Hermann Maier. Hra nabízí možnost závodit na reálných tratích hned v několika klasických disciplínách jako je slalom, obří slalom, Super-G a chybět samozřejmě nemůže ani královská disciplína, kterou je sjezd. Mezi tratěmi nechybí takové známé sjezdovky jako je Kitzbühel, Wengen, Val d' Isere, Garmisch Partenkirchen, Schladming a další, kde si to hráč rozdá nejenom s časem a počítačem ovládanými soupeři, ale s živými hráči po celém světě. Hra totiž podporuje online statistiky, které jasně dokáží kdo je nejlepším virtuálním sjezdařem na světě. Tvořivé jedince jistě potěší, že hra nabídne i editor tratí. Skrze něj je možné nejenom upravovat tratě stávající, ale samozřejmě vytvářet i své vlastní.:
Ski Racing 2005 -

Výrobce Nordic Games
Konzole PlayStation 2
Druh Sportovní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ski Racing 2005 (PS2) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.