Skull & Bones (PS4)

Cena produktu Skull & Bones (PS4) není známa.

 

Popis produktu Skull & Bones (PS4): Vítej ve Zlaté době pirátství a kapitáni kormidlují nejmocnější zbraně na Zemi - válečné lodě. Ve hře Skull & Bones se ujmeš role začínajícího pirátského kapitána, který odmítl královu milosti. Ny...  Více informací


Skull & Bones (PS4) - popis

Vítej ve Zlaté době pirátství a kapitáni kormidlují nejmocnější zbraně na Zemi - válečné lodě. Ve hře Skull & Bones se ujmeš role začínajícího pirátského kapitána, který odmítl královu milosti. Nyní nemá co ztratit a tak nezbývá, než směle otočit kormidlo směr Karibský a Indický oceán a zplundrovat vše, co ti přijde do cesty.
Tyto idylické vody jsou však rovněž bojišti, v němž se utkávají znesvářené strany koloniálních impérií, mocných obchodních společností a pirátských skupinek, neznajících slitování. Ti všichni si chtějí ukousnout kousek z pokladu - a tedy budou ti stát v cestě.
V průběhu tvé mise se staneš ultimátním pirátským šéfem, vybuduješ flotilu lodí a poradíš si s nepřátelskými kapitány a jinými hráči. V cestě za ovládnutím oceánů posléze spojíš síli s ostatními kapitány a společně se stanete nepřemožitelnými vládci všech moří.

HERNÍ OBSAH:

Staň se ultimátním pirátem
Sám si vyber svou posádku a postav smrtící lodě.

Explozivní multiplayer
Plav se na nebezpečné vody a bojuj ve variabilních herních módech.

Dominuj otevřený svět
Vypluj do otevřeného světa, který reaguje na tvé plundrování.

Hraj sólo nebo v kooperativním režimu
Spoj se s přáteli a společně se staňte nejobávanější pirátskou skupinou.

Výrobce UbiSoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Skull & Bones (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.