Skully

Cena:

799 Kč

Koupit za 799 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Skully: Lebka Skully dostala od osudu druhou šanci – potom, co ji voda vyplavila na břehu neznámého ostrova, vdechlo jí zdejší tajemné božstvo s pomocí magické hlíny nový život. Skully teď musí hopsat, skákat a kutálet se tímto rozmanitým ostrovním světem překypujícím překážkami a hádankami všeho druhu a vložit se do sporu tří sourozenců obdařených božskými schopnostmi, jejichž svár ohrožuje celý ostrov. HERNÍ OBSAH: Hopsáním, skákáním a kutálením se dosáhni stanoveného cíle: Jako Skully, lebka přivedená k životu s pomocí magické hlíny, čel neohroženě překážkám čekajícím na tebe na cestě ostrovem. Přizpůsob se prostředí: Přeměnou do některé ze tří odlišných podob překonávej rozličné výzvy a porážej nebezpečné nepřátele. Prozkoumej tajuplný ostrov: Najdi cestu osmnácti odlišnými úrovněmi v sedmi jedinečných prostředích, z nichž každé přetéká vlastními nebezpečími. Nech se pohltit podmanivým příběhem: Kompletně nadabované rozhovory a filmové sekvence vdechují život nejen obyvatelům ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Skully - popis

Lebka Skully dostala od osudu druhou šanci – potom, co ji voda vyplavila na břehu neznámého ostrova, vdechlo jí zdejší tajemné božstvo s pomocí magické hlíny nový život. Skully teď musí hopsat, skákat a kutálet se tímto rozmanitým ostrovním světem překypujícím překážkami a hádankami všeho druhu a vložit se do sporu tří sourozenců obdařených božskými schopnostmi, jejichž svár ohrožuje celý ostrov. HERNÍ OBSAH: Hopsáním, skákáním a kutálením se dosáhni stanoveného cíle: Jako Skully, lebka přivedená k životu s pomocí magické hlíny, čel neohroženě překážkám čekajícím na tebe na cestě ostrovem. Přizpůsob se prostředí: Přeměnou do některé ze tří odlišných podob překonávej rozličné výzvy a porážej nebezpečné nepřátele. Prozkoumej tajuplný ostrov: Najdi cestu osmnácti odlišnými úrovněmi v sedmi jedinečných prostředích, z nichž každé přetéká vlastními nebezpečími. Nech se pohltit podmanivým příběhem: Kompletně nadabované rozhovory a filmové sekvence vdechují život nejen obyvatelům ostrova, ale i celému jejich okouzlujícímu světu! Zastav ničivé soupeření: Odhal tajemství skrývající se v pozadí rodinného sporu a ukonči rozepři ostrovních bohů.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Skully užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Skully akční ceny - Levné Skully

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Skully stojí 799 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Skully najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Skully najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz