Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Skylanders Trap Team (PS4)

Skylanders Trap Team (PS4)

Cena produktu Skylanders Trap Team (PS4) není známa.

 

Popis produktu Skylanders Trap Team (PS4): Skylanders jsou opět zde a opět přinášejí revoluční novinku. Zatímco v dřívějších Skylanders hrách hráči využívali figurky, které pomocí portálu přenášely do hry, Skylanders Trap Team doplňuje hru...  Více informací


Skylanders Trap Team (PS4) - popis

Skylanders jsou opět zde a opět přinášejí revoluční novinku. Zatímco v dřívějších Skylanders hrách hráči využívali figurky, které pomocí portálu přenášely do hry, Skylanders Trap Team doplňuje hru o opačný princip, ve kterém jsou postavy ze hry přenášeny do hračky "pasti" ve skutečném světě.

Kaos pokračuje ve svém plánu na ovládnutí světa Skylands. Odhalil polohu legendárního vězení Cloudcracker - pevnosti zbudované z magické hmoty Traptanium, ve které jsou uvězněni ti nejstrašnější záporňáci. V touze po nejmocnější armádě Kaos tuto pevnost zničí, čímž vypustí do světa její obyvatele a také krystaly Traptania, které fungují jako pasti.

Konzole PlayStation 4
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Skylanders Trap Team (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.