Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Sniper Ghost Warrior 2 (Xbox 360)

Sniper Ghost Warrior 2 (Xbox 360)

Cena produktu Sniper Ghost Warrior 2 (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Sniper Ghost Warrior 2 (Xbox 360): Sniper Ghost Warrior 2 Collectors Edition obsahuje: hru Sniper Ghost Warrior 2 ve steelbooku vázanou knihu Sniper: One Shot One Kill, která byla vyvinuta ve spolupráci s vojenskými odborníky s ...  Více informací


Sniper Ghost Warrior 2 (Xbox 360) - popis

Sniper Ghost Warrior 2 Collectors Edition obsahuje:

hru Sniper Ghost Warrior 2 ve steelbooku vázanou knihu Sniper: One Shot One Kill, která byla vyvinuta ve spolupráci s vojenskými odborníky s bojovou zkušeností artbook s vyobrazením prostředí a postav ze hry oficiální soudntrack CD bonusové zbraně do multiplayeru: DSR-1 a Vintorez čtyři exkluzivní multiplayerové postavy (Diaz, Medox, Marinov and Marine Team Leader)
Hlavním protagonistou je Cody „Sandman“ Anderson, zdatný odstřelovač ve službách soukromé agentury. Hlavním prostředím bude ve hře je džungle se svými charakteristickými rysy.
Prostor dostane i spolupráce s kolegou, kterého musíte krýt a vyčistit mu cestu. Prezentována je i možnost zabít jednou střelou dva muže najednou. Objeví se i nepřátelský vrtulník a vše sklouzne do mnohem akčnějšího stylu. Frenetická střelba, rakety, výbuchy a spousta krytí. A řešení celé situace? Po odstřelovačsku chladnokrevné.:

Výrobce City Bikes
Konzole Xbox 360
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sniper Ghost Warrior 2 (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.