Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 CZ PS4

Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 CZ PS4

Cena:

1 349 Kč

Koupit za 1 349 Kč
Dostupnost:
14. 1. 2021

Popis produktu Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 CZ PS4: Zažijte odstelovačský život přes krutý terén současné Šíbr ve zcela novém zakázkovém systému, který podporuje strategické myšlení se střety a znovu hratelnými misemi. Zakázky doručené přes ručně vyrobené mise, které nabízejí jasný cel ke peněžním odměnám a možností dokončit vedlejší cel za bonusovou výplatu. Ze stovkami možností zneškodnění široké škály cílů, kontrakty poskytují plnohodnotný odstřelovačských záţitek.Hrajte za podplaceného dodavatele nebo za nájemného vraha a poražte svých rivalů.Neomezený kontrakt, odměny a vedlejší mise přinášejí znovuhratelnost abyste splnili úkoly a plevel peníze, které utratíte na vylepšování a na odměny. Dávejte si pozor na rivalů, který nezaváhají vám překazit vaše plány.Vylepšený zaměřovač vám nabízí nejvíce realistickou zkušenost z odstřelu s širou škálou cílů a stovky možností na zabití. Vylepšený HUD a UI taktický označovací systém vám umožní si označit nepřátel na smrt.Nový arzenál vymožeností zahrnuje drone, samo ovládací útočné věž, le... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 CZ PS4 - popis

Zažijte odstelovačský život přes krutý terén současné Šíbr ve zcela novém zakázkovém systému, který podporuje strategické myšlení se střety a znovu hratelnými misemi. Zakázky doručené přes ručně vyrobené mise, které nabízejí jasný cel ke peněžním odměnám a možností dokončit vedlejší cel za bonusovou výplatu. Ze stovkami možností zneškodnění široké škály cílů, kontrakty poskytují plnohodnotný odstřelovačských záţitek.Hrajte za podplaceného dodavatele nebo za nájemného vraha a poražte svých rivalů.Neomezený kontrakt, odměny a vedlejší mise přinášejí znovuhratelnost abyste splnili úkoly a plevel peníze, které utratíte na vylepšování a na odměny. Dávejte si pozor na rivalů, který nezaváhají vám překazit vaše plány.Vylepšený zaměřovač vám nabízí nejvíce realistickou zkušenost z odstřelu s širou škálou cílů a stovky možností na zabití. Vylepšený HUD a UI taktický označovací systém vám umožní si označit nepřátel na smrt.Nový arzenál vymožeností zahrnuje drone, samo ovládací útočné věž, lepkavé bomby a toxický plyn!Ukažte vaše tiché zabití abyste byli odměněni za vaši strategickou hru.Bojujte v brutální divočině Siberia, Rusku a bojujte o přežití s ukrutným zasněženými horami, bujnými lesy a tajnými základnami skrytými hluboko v úbočích hor.Hrajte týmový death match režim online přes zcela nové unikátní mapy, které otestují vaše unikátní odstřelovačské schopnosti.Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby PlayStation Plus!Online multiplayer vyžaduje připojení k síti internet!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 CZ PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 CZ PS4 akční ceny - Levné Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 CZ PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 CZ PS4 stojí 1 349 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 CZ PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 CZ PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz