Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Sniper Ghost Warrior: Contracts CZ XBOX ONE

Sniper Ghost Warrior: Contracts CZ XBOX ONE

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Sniper Ghost Warrior: Contracts CZ XBOX ONE: Zažijte čistý Sniperský zážitek napříč krutým terénem dnešní Sibiře v čistě novém kontraktovým systému, který vybízí ke strategickému přemýšlení v zajímavých, opakovatelných misích. Kontrakty přinesou na míru ušité mise, které nabízejí jasnou hlavní roli a fixní monetární odměnu, a možnosti splnit sekundární úkoly pro bonusové výplaty. Se stovkami cest jak neutralizovat váš cíl a širokým záběrem nepřátel. Kontrakty nabízejí Sniperský zážitek v tom absolutně nejlepším světle. Hrajte jako zaplacený vrah na objednávku a poražte svých rivalů. Otevřené kontrakty, odměny a boční operace přinesou velkou možnost opakování hry ke splnění úkolů a vydělání si hotovosti na to abyste si mohli koupit vylepšení a jiné odměny. Mějte se na pozoru před rivalských sniper, který nebudou váhat aby přerušili vaše nejlepší připravené plány. Enhanced Scope režim nabízí nejrealističtější zážitek se širokým množstvím cílů a stovkami cest jak zabít. Redesignování HUD a UI s taktickým identifikačním systémem ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Sniper Ghost Warrior: Contracts CZ XBOX ONE - popis

Zažijte čistý Sniperský zážitek napříč krutým terénem dnešní Sibiře v čistě novém kontraktovým systému, který vybízí ke strategickému přemýšlení v zajímavých, opakovatelných misích. Kontrakty přinesou na míru ušité mise, které nabízejí jasnou hlavní roli a fixní monetární odměnu, a možnosti splnit sekundární úkoly pro bonusové výplaty. Se stovkami cest jak neutralizovat váš cíl a širokým záběrem nepřátel. Kontrakty nabízejí Sniperský zážitek v tom absolutně nejlepším světle. Hrajte jako zaplacený vrah na objednávku a poražte svých rivalů. Otevřené kontrakty, odměny a boční operace přinesou velkou možnost opakování hry ke splnění úkolů a vydělání si hotovosti na to abyste si mohli koupit vylepšení a jiné odměny. Mějte se na pozoru před rivalských sniper, který nebudou váhat aby přerušili vaše nejlepší připravené plány. Enhanced Scope režim nabízí nejrealističtější zážitek se širokým množstvím cílů a stovkami cest jak zabít. Redesignování HUD a UI s taktickým identifikačním systémem abyste označili vaše cíle na zabití. Arzenál nových vynálezů včetně dronů, Sniperský turret ovládaný na dálku, lepicí bomby a toxické plyny! Ukažte vaše zakrádacie schopnosti a proveďte tiché zabití abyste byli odměněn za strategickou, tichou hru. Bojujte s brutální divočinou Ruské Sibiře a bojujte abyste přežili intenzitu zasněžených hor, hustých lesů a tajných základen schovaných hluboko v horách. Hrajte v týmovém death match režimu napříč novými unikátními mapami, které otestují vaše sniperské schopnosti. Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby Xbox Live Gold!Online multiplayer vyžaduje připojení k síti internet!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sniper Ghost Warrior: Contracts CZ XBOX ONE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Sniper Ghost Warrior: Contracts CZ XBOX ONE akční ceny - Levné Sniper Ghost Warrior: Contracts CZ XBOX ONE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sniper Ghost Warrior: Contracts CZ XBOX ONE stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sniper Ghost Warrior: Contracts CZ XBOX ONE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Sniper Ghost Warrior: Contracts CZ XBOX ONE najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz