Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

SOCOM 3: US NAVY SEALs (PS2)

SOCOM 3: US NAVY SEALs (PS2)

Cena produktu SOCOM 3: US NAVY SEALs (PS2) není známa.

 

Popis produktu SOCOM 3: US NAVY SEALs (PS2): Další pokračování úspěšné vojenské taktické akce, jež přichází s celou řadu novinek většího i menšího významu. Hra vás zavede do zbrusu nových lokací, které jsou vytvořeny na základě skutečnosti, ...  Více informací


SOCOM 3: US NAVY SEALs (PS2) - popis

Další pokračování úspěšné vojenské taktické akce, jež přichází s celou řadu novinek většího i menšího významu. Hra vás zavede do zbrusu nových lokací, které jsou vytvořeny na základě skutečnosti, budete mít šanci se tak podívat do Maroka, Bangladéše a k našim severním sousedům do Polska. Veškeré lokace jsou při tom několikanásobně větší a rozlehlejší než v obou předchozích dílech, což je zásluha nově vyvinuté a použité stream technologie, která další části úrovně nahrává postupně na pozadí přímo během hraní, aniž byste to zaznamenali. Díky rozlehlosti úrovní však tvůrci museli opustit starý systém ukládání pozice mezi misemi. Nyní hra nabízí systém checkpointů roztroušených přímo v misi, díky nimž je možné pokračovat bez nutnosti opakování neúměrně dlouhých úseků hry. Novinkou oproti minulosti je fakt, že vojáci nyní umí plavat a k dispozici je i spousta ovladatelných dopravních a bojových prostředků včetně takových jako je Humvee, tank T72, různé lodě a útočné čluny a další. Vylepšení se dočkala i AI nepřátel a hlavně spolubojovníků, s nimiž jste v jednom týmu a kterým velíte. Nyní je možné prostřednictvím jednoduchého menu zadávat příkazy k přesunu na specifické místo, příkazy k utvoření formace atd. Vylepšená AI se projevuje i ve vylepšené podpoře od spolubojovníků přímo v boji, což umožňuje lepší koordinaci při plnění cílů mise. Za zmínku stojí i fakt, že mise je nyní možné plnit několika různými způsoby a ne pouze jedním dopředu daným. Naprostou novinkou je systém umožňující úpravu jakékoli z celkového počtu 31 základních modelů zbraní. Vedle 31 zbraní je k dispozici 21 jakýchsi nástaveb, které může hráč libovolně montovat na jakoukoli zbraň a vytvářet tím unikátní kombinace zbraní přesně dle svých potřeb. Hlavní rysy hry: - 12 singleplayerových misí ve třech zcela nových prostředích. - 31 zbraní s možností až 950ti různých úprav. - Pozemní i vodní bojové prostředky. - Multiplayer i online podpora až 32 hráčů. - Kompatibilita s PSP titulem SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo. Minimální požadavky: Konzole Sony PlayStation 2, hra není vhodná pro osoby mladší 17ti let!

Konzole PlayStation 2
Multiplayer Ano
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SOCOM 3: US NAVY SEALs (PS2) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.