Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Sold Out Immortal: Unchained (Xbox One)

Sold Out Immortal: Unchained (Xbox One)

Cena:

1 149

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Sold Out Immortal: Unchained (Xbox One): Immortal: Unchained představuje kombinaci taktických soubojů, RPG mechanismů a third-person střílení, jejímž cílem je nabídnout ti unikátní a inovativní zážitek inspirovaný novým žánrem hardcore a...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

Sold Out Immortal: Unchained (Xbox One) - popis

Immortal: Unchained představuje kombinaci taktických soubojů, RPG mechanismů a third-person střílení, jejímž cílem je nabídnout ti unikátní a inovativní zážitek inspirovaný novým žánrem hardcore akčních RPG her.Od správce věznice, jenž tě jen neochotně zbavil okovů, dostáváš prostý úkol – zabránit konci světa. Na své cestě za pravdou a spásou budeš mít k dispozici rozmanitý arzenál zbraní na dálku i na blízko, s nímž se budeš pouštět do nelítostných soubojů při průzkumu temných, vzájemně propojených světů budoucnosti.Zkoumej syrová, futuristická prostředí a otestuj nejzazší meze svých dovedností. S využitím bohatého arzenálu více než 100 zbraní, od brokovnic a granátometů po pistole a meče třímané v obou rukou, se vrhej do brutálních, taktických střetnutí a přitom se snaž získat zpět ztracené vzpomínky a odhalit svou minulost. Světlo na pravý smysl tvé existence mohou vrhnout i jiné postavy, skutečnost však nebude vždy zřejmá, neboť ostatní jednají výhradně ve vlastním zájmu.Přepínej za běhu mezi primární a sekundární zbraní nebo popadni do každé ruky jednu. Každá zbraň má jiné vlastnosti, které přijdou vhod v odlišných situacích. Vylepšuj svou oblíbenou zbraň, aby byla ještě mocnější, a zaměřuj různé části těl nepřátel, abys dosáhl rozličných výsledků.

HERNÍ OBSAH:

Průzkum: Objevuj temný svět budoucnosti prosycený nebezpečím a zastřený rouškou tajemství, čekajících na odhalení.
Zbraně: Ohromující arzenál zbraní s unikátními přednostmi a zvláštnostmi. Najdi si svou oblíbenou.
Taktické možnosti: Poraz nepřátele s pomocí strategických rozhodnutí a přesně načasovaných akcí v taktických soubojích se střelnými zbraněmi.
Výzva: Pusť se do brutálních soubojů a riskuj smrt v každém střetnutí. Vítězství si žádá zručnosti a obětavosti.
Vylepšování: Zvol si vlastní herní styl a získej unikátní zážitek. Zdokonaluj svoji postavu podle svého, vylepšuj své brnění a zbraně a vybav se všemožnými prvky, které ti přinesou nevídané schopnosti.
Úpravy: Uprav svou postavu s pomocí futuristických účesů a vousů nebo obarvi svoji tvář či tělo podle svého vkusu.
Svoboda: Vesmír je od počátku otevřen tvému svobodnému zkoumání. Sám rozhodneš, který svět navštívíš nejdřív, a při pátrání po své minulosti si zvolíš vlastní cestu.

Výrobce Sold Out

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sold Out Immortal: Unchained (Xbox One) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.