Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Sonic Generations (Xbox 360)

Sonic Generations (Xbox 360)

Cena produktu Sonic Generations (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Sonic Generations (Xbox 360): Kdo by ho neznal - známý kamarád samotného Marie, modrý ježek Sonic je zpět. Zasazeno do třech významných epoch 20 let historie legendárních her s ježkem Sonic, Sonic generations nabídne něco z ka...  Více informací


Sonic Generations (Xbox 360) - popis

Kdo by ho neznal - známý kamarád samotného Marie, modrý ježek Sonic je zpět. Zasazeno do třech významných epoch 20 let historie legendárních her s ježkem Sonic, Sonic generations nabídne něco z každé éry a nadchne jak malé tak velké. Okamžitě rozeznatelné prostředí Sonic generation bylo znovu předěláno do kvality HD a představí se nyní jak v původním 2D zobrazení známého z roku 1991, tak v moderním 3D stylu a čekají na vás nespočetná dobrodružství Sonica a všech jeho kamarádů.

Samozřejmě u Sonica nesmí chybět jeko klasické, dobře známé pohyby a ani v Sonic Generations nebudou chybět Spin Dash a Spin Attak u klasického Sonica a Homing Attack a Sonic Boost u moderního Sonica. Inovativní interaktivní menu umožňuje naprosté ponoření do vesmíru Sonic se všemi oblíbenými postavami.

Co nás čeká?
* Napínavá skákačka.
* Oslava 20 let s legendárním Sonicem.

Výrobce Sega
Konzole Xbox 360
Druh Dětské

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sonic Generations (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.