Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Sony Wonderbook: Book of Spells (PS3)

Sony Wonderbook: Book of Spells (PS3)

Cena:

549

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Sony Wonderbook: Book of Spells (PS3): Jedná se pouze o hru. Jedna kniha: Tisíce příběhů Wonderbook™ oživí tisíce příběhů v jedné skutečné knize s úplně novou řadou dobrodružství a zážitků, které čekají právě na vás. Wonderbook je úžas...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Prokonzole.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Prokonzole.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Sony Wonderbook: Book of Spells (PS3) - popis

Jedná se pouze o hru. Jedna kniha: Tisíce příběhů Wonderbook™ oživí tisíce příběhů v jedné skutečné knize s úplně novou řadou dobrodružství a zážitků, které čekají právě na vás. Wonderbook je úžasný prostředek pro vyprávění příběhů a nástroj rozvíjející představivost, který přinese exkluzivní obsah novým, strhujícím způsobem, díky němuž se pomocí rozšířené reality, jež změní svět okolo vás, ocitnete přímo ve středu dění. Tituly z řady Wonderbook vás vtáhnou do nových světů, přinesou tajemství a objevy až do vašeho obývacího pokoje a umožní vám žít v příbězích, které milujete. Příběh první: Wonderbook™ Book of Spells Book of Spells je prvním titulem pro Wonderbook a zároveň nejnovějším rozšířením vašich zážitků na systému PlayStation. Book of Spells napsala Miranda Jestřábová již před více než dvěma sty lety a lze ji nalézt v oddělení s omezeným přístupem bradavické knihovny. Jde o učebnici pro pokročilé studenty, která jim má pomoci stát se zkušenými kouzelníky. Book of Spells poskytuje studentům bezpečné prostředí, v němž si mohou číst, objevovat, učit se a zkoušet svá oblíbená kouzla, která již znají, například Incendio, Wingardium Leviosa či Expelliarmus, odhalovat rozpustilé poznámky a kouzla načmárané po okrajích knihy předchozími bradavickými studenty a dozvědí se i veselé historky spojené s příslušnými kouzly. J. K. Rowlingová napsala hádanky, které vás knihou provedou, umožní vám poznat, co je pro pravého čaroděje i čarodějku nezbytné, a pozvou vás na dobrodružnou výpravu napříč knihou, během níž se zpřístupní nový obsah a úspěšní studenti budou odměněni. Co vás čeká: Objevte magii. Wonderbook přináší rozšířenou realitu na úžasná nová místa díky intuitivní a snadno použitelné knize. Naklápěním, natáčením či pouhým otáčením stránek oživujete kolem sebe příběhy způsobem, jaký jste dosud nezažili. Naučte se umění sesílání kouzel V kapitole za kapitolou se dočtete o 20 kouzlech, která si budete moci vyzkoušet, získáte cenné zkušenosti a lekce – a stejně tak i body do školního poháru – přesně jako bradavičtí studenti. Původní obsah od J. K. Rowlingové. Book of Spells odkrývá nový vzrušující obsah ze světa Harryho Pottera od nejoblíbenější světové spisovatelky. Studenti kouzelnictví se s každým testem na konci kapitoly dozvědí o pozadí vzniku slavných kouzel, dostane si jim cenných lekcí a poznají zcela nové tvory. Hra vyžaduje Playstation Move Starter Pack a knihu Book of Spells.

Výrobce SONY

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony Wonderbook: Book of Spells (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.