Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Space Hulk Tactics (XONE)

Space Hulk Tactics (XONE)

Cena:

799

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Space Hulk Tactics (XONE): Space Hulk: Tactics je adaptací deskové hry Space Hulk, zasazené do světa Warhammer 40 000, přinášející do kultovní klasiky jedinečný obrat. Vyraz do krvavých bitev v ohromných vracích vesmírných ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

Space Hulk Tactics (XONE) - popis

Space Hulk: Tactics je adaptací deskové hry Space Hulk, zasazené do světa Warhammer 40 000, přinášející do kultovní klasiky jedinečný obrat. Vyraz do krvavých bitev v ohromných vracích vesmírných korábů, pokroucených změtí asteroidů, a trosek – veď elitní jednotku Terminátorů hvězdné pěchoty Adeptus Astartes nebo ovládej houf smrtonosných Genestealerů. Kterou z frakcí si zvolíš?Probojuj se dvěma odlišnými příběhovými kampaněmi: staň v čele jednotky Krvavých andělů, kterou si můžeš v průběhu hraní přizpůsobit, nebo poprvé v historii hry Space Hulk ovládej Genestealery!Hra Space Hulk: Tactics stojí na pravidlech populární deskové hry, avšak s novým prvkem v podobě jedinečného systému karet. Karty přinášejí další způsoby, jak si můžeš přizpůsobit svou jednotku, a umožní ti zvrátit průběh bitvy díky mocným schopnostem, které, pokud je použiješ ve správnou chvíli, spouští rozhodující efekty.Otestuj své dovednosti proti dalším hráčům v rozsáhlé kompetitivní online kampani. Ovládej houf Genestealerů nebo si vytvoř vlastní jednotku v rámci jedné ze čtyř dostupných kapitul hvězdné pěchoty Adeptus Astartes – Krvavých andělů, Hvězdných vlků, Ultramariňáků nebo Temných andělů. Hra obsahuje vestavěný intuitivní nástroj pro tvorbu map, který ti umožní vytvářet vlastní originální mapy s upravenými cíli a sdílet je s ostatními hráči!

HERNÍ OBSAH:

Věrná adaptace deskové hry Space Hulk z univerza Warhammer 40 000 se zbrusu novým prvkem zakomponovaným do klasických pravidel.
Vyraz do krvavých taktických bitev v ohromných vesmírných vracích.
Odehraj dvě odlišné kampaně z pohledu kapituly Krvavých andělů a poprvé ve Space Hulku také z pohledu smrtonosných Genestealerů.
Vytvoř si vlastní jednotky z kapitul Temných andělů, Ultramariňáků, Krvavých andělů, Hvězdných vlků a také Genestealerů díky stovkám kosmetických položek, karet a vybavení.
Vyzvi hráče online a změř síly v roli Genestealerů nebo jedné ze čtyř kapitul hvězdné pěchoty.
Vytvářej a sdílej vlastní mise díky intuitivnímu nástroji pro tvorbu map.

Výrobce Focus Home Interactive

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Space Hulk Tactics (XONE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.