Spacebase: Startop PS4

Cena:

1 289 Kč

Koupit za 1 289 Kč
Dostupnost:
14. 7. 2021

Popis produktu Spacebase: Startop PS4: Spacebase Startop je originální směsí ekonomické simulace, budovatelské strategie a RTS šarvátek - a to vše okořeněné humorem. Dokažte se postarat o 3 paluby vesmírné stanice, zabavit 8 mimozemských ras a ochránit je před nepřátelskými útoky. Kromě single player přizpůsobivého bojového módu můžete vyzkoušet také multiplayer konkurenční nebo týmový mód až pro 4 hráče. Přejděte 10 misí jako velitel a vytvořte ze Spacebase Startop nejatraktivnější místo pro obchod a turismus v celém vesmíru! Postarejte se o 3 paluby: Sub Deck, která obsahuje místnosti důležité pro přežití, Fun Deck, která slouží na zábavu pasažérů a Bio Deck, v níž se nachází fauna a flóra potřebné pro zásobování. Na vesmírné stanici nejste sami; poražte své soupeře, sabotujte jejich ekonomiku nebo jejich napadněte svými mechanickými jednotkami. Veďte úspěšné obchody a dávejte si pozor na vesmírných pirátů, kteří se budou snažit napadnout Vaši stanici. Hrou Vás bude provázet komentátor VAL, který je vždy na Vaší st... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Spacebase: Startop PS4 - popis

Spacebase Startop je originální směsí ekonomické simulace, budovatelské strategie a RTS šarvátek - a to vše okořeněné humorem. Dokažte se postarat o 3 paluby vesmírné stanice, zabavit 8 mimozemských ras a ochránit je před nepřátelskými útoky. Kromě single player přizpůsobivého bojového módu můžete vyzkoušet také multiplayer konkurenční nebo týmový mód až pro 4 hráče. Přejděte 10 misí jako velitel a vytvořte ze Spacebase Startop nejatraktivnější místo pro obchod a turismus v celém vesmíru! Postarejte se o 3 paluby: Sub Deck, která obsahuje místnosti důležité pro přežití, Fun Deck, která slouží na zábavu pasažérů a Bio Deck, v níž se nachází fauna a flóra potřebné pro zásobování. Na vesmírné stanici nejste sami; poražte své soupeře, sabotujte jejich ekonomiku nebo jejich napadněte svými mechanickými jednotkami. Veďte úspěšné obchody a dávejte si pozor na vesmírných pirátů, kteří se budou snažit napadnout Vaši stanici. Hrou Vás bude provázet komentátor VAL, který je vždy na Vaší straně, ale občas si "neodpustí" neprofesionální komentář.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Spacebase: Startop PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Spacebase: Startop PS4 akční ceny - Levné Spacebase: Startop PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Spacebase: Startop PS4 stojí 1 289 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Spacebase: Startop PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Spacebase: Startop PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz