Sparkle PS4

Cena:

399 Kč

Koupit za 399 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Sparkle PS4: Sparkle je akční adventura situována ve vrtošivé a vkusu měnící se zemi. Bojujte s nepřáteli za použití arzenálu vynálezů, zbraní a výstroje. Prozkoumejte nebezpečné zákoutí postupně generovaného světa, poražte titány těžící průmyslu a zachraňte Sparkle! Vše ve světě Sparkle je spjato spolu, je to životní síla planety a její obyvatelé se naučili jak ji ovládat a využít ji ve svůj prospěch. Může být spoutaná nebo zkonzumována pro nával energie s nebezpečnými důsledky. Baron těží Sparkle aby získal ultimátní moc a třeba ho zastavit dokud není pozdě! Naše hrdinka Ada, musí cestovat do každé zóny světa a zničit její doly, čímž sníží obrany Barona aby ho mohla porazit dokud není pozdě. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Sparkle PS4 - popis

Sparkle je akční adventura situována ve vrtošivé a vkusu měnící se zemi. Bojujte s nepřáteli za použití arzenálu vynálezů, zbraní a výstroje. Prozkoumejte nebezpečné zákoutí postupně generovaného světa, poražte titány těžící průmyslu a zachraňte Sparkle! Vše ve světě Sparkle je spjato spolu, je to životní síla planety a její obyvatelé se naučili jak ji ovládat a využít ji ve svůj prospěch. Může být spoutaná nebo zkonzumována pro nával energie s nebezpečnými důsledky. Baron těží Sparkle aby získal ultimátní moc a třeba ho zastavit dokud není pozdě! Naše hrdinka Ada, musí cestovat do každé zóny světa a zničit její doly, čímž sníží obrany Barona aby ho mohla porazit dokud není pozdě.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sparkle PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Sparkle PS4 akční ceny - Levné Sparkle PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sparkle PS4 stojí 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sparkle PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Sparkle PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz