Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Splatterhouse (Xbox 360)

Splatterhouse (Xbox 360)

Cena produktu Splatterhouse (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Splatterhouse (Xbox 360): Splatterhouse: next-gen remake jednoho z prvních survival hororů. Námětem hororového příběhu je komiks od Gorgona Rennieho, který má za sebou i další komiksy jako Necronauts nebo Soudce Dredd, k...  Více informací


Splatterhouse (Xbox 360) - popis

Splatterhouse: next-gen remake jednoho z prvních survival hororů.
Námětem hororového příběhu je komiks od Gorgona Rennieho, který má za sebou i další komiksy jako Necronauts nebo Soudce Dredd, který pojednává o mladém chlapci Ricku Taylorovi.

Ten je nucen postavit se svému učiteli Dr. Westovi, který poslal řadu nepřátel, aby unesli Rickovu přítelkyni Jennifer (i když v některém z předchozích dílů si ji vzal za ženu, tak zde to bude opět jen přítelkyně) a smrtelně zranili Ricka. Ten těsně před smrtí nalezne tajemnou masku teroru, která mu slíbí, že jej dokáže vyléčit a pomůže mu zachránit přítelkyni.

Rick tedy poslechne nabídku a s nově získanými silami se tedy vydává do hlubin strašidelné budovy West Mansion, kde narazí na řadu nebezpečných nepřátel a podivných prostředí. Zmíněná maska má řadu zvláštních schopností a ve chvíli, kdy si ji nasadí na obličej, stane se z něj ztělesněná zlost a násilí, což využije při pátrání po své přítelkyni uvnitř nebezpečného a hnusného domu. Maska by měla v průběhu hry s Rickem také komunikovat a ve finále dost možná nebude bojovat pouze s nepřáteli, ale také sám se sebou, aby se masky zbavil.:
Splatterhouse -

Výrobce Namco Bandai Games
Konzole Xbox 360
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Splatterhouse (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.