Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Star Trek: Bridge Crew VR

Star Trek: Bridge Crew VR

Cena:

499 Kč

Koupit za 499 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Star Trek: Bridge Crew VR: Trekkies mohou jásat! Vyšla hra z tohoto universa, která využívá zbrusu novou technologii PlayStation VR, abyste si mohli vesmír osahat pěkně zblízka. Star Trek: Bridge Crew VR vás a vaše přátele zavede na velitelský můstek lodi Federace, na němž budete společnými silami činit obtížná rozhodnutí, čímž ovlivníte osud celé vaší posádky. Jelikož byla hra vyvinuta speciálně pro systém virtuální reality, nabízí dosud nepoznanou míru zážitku pro všechny, kterým je universum Star Trek nějakým způsobem blízké. Ve hře Star Trek: Bridge Crew vás a vaši posádku Federace vyšla na kosmickou loď U.S.S Aegis, s níž budete mít za úkol prozkoumat dosud nezmapovaný sektor, který je známý jako Zákop, v naději na nalezení nového domova pro Vulkánské obyvatelstvo. V Zákopu se nachází spousta dosud neobjevených zázraků a nádherné scenérie, ale rovněž i řada anomálií a dalších nebezpečí. Kromě nehostinného vesmíru je v sektoru rovněž aktivní Klingonské impérium, přičemž účel jejich setrvání v sektoru je... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Star Trek: Bridge Crew VR - popis

Trekkies mohou jásat! Vyšla hra z tohoto universa, která využívá zbrusu novou technologii PlayStation VR, abyste si mohli vesmír osahat pěkně zblízka. Star Trek: Bridge Crew VR vás a vaše přátele zavede na velitelský můstek lodi Federace, na němž budete společnými silami činit obtížná rozhodnutí, čímž ovlivníte osud celé vaší posádky. Jelikož byla hra vyvinuta speciálně pro systém virtuální reality, nabízí dosud nepoznanou míru zážitku pro všechny, kterým je universum Star Trek nějakým způsobem blízké. Ve hře Star Trek: Bridge Crew vás a vaši posádku Federace vyšla na kosmickou loď U.S.S Aegis, s níž budete mít za úkol prozkoumat dosud nezmapovaný sektor, který je známý jako Zákop, v naději na nalezení nového domova pro Vulkánské obyvatelstvo. V Zákopu se nachází spousta dosud neobjevených zázraků a nádherné scenérie, ale rovněž i řada anomálií a dalších nebezpečí. Kromě nehostinného vesmíru je v sektoru rovněž aktivní Klingonské impérium, přičemž účel jejich setrvání v sektoru je velkou a v každém případě hrozivou neznámou. Je pouze na vás a vaší posádku, abyste zmapovali vaše okolí, zjistili, co Klingoni chystají a zajistili pokud možno co nejbezpečnější útočiště pro jednotky Federace.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Star Trek: Bridge Crew VR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Star Trek: Bridge Crew VR akční ceny - Levné Star Trek: Bridge Crew VR

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Star Trek: Bridge Crew VR stojí 499 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Star Trek: Bridge Crew VR najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Star Trek: Bridge Crew VR najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz