Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Star Trek: The Video Game (PS3)

Star Trek: The Video Game (PS3)

Cena produktu Star Trek: The Video Game (PS3) není známa.

 

Popis produktu Star Trek: The Video Game (PS3): Vydavatelská společnost Namco Bandai představuje co-op akci Star Trek od studia Digital Extremes. Hra pokračuje v dobrodružství, které načal už režisér a producent J.J. Abrams ve filmu Star Trek z...  Více informací


Star Trek: The Video Game (PS3) - popis

Vydavatelská společnost Namco Bandai představuje co-op akci Star Trek od studia Digital Extremes. Hra pokračuje v dobrodružství, které načal už režisér a producent J.J. Abrams ve filmu Star Trek z roku 2009. Titul se tak může pochlubit samostatným příběhem, jenž obsáhne boje, kdy bude muset Kirk a Spock spolupracovat, aby zastavili nepřátele, kteří se snaží dobít celou galaxii.
Co nás čeká?
* Sci-fi akce.
Navázání na populární film a nepřímo i na celé universum.
Hru si můžete vychutnat nejen jako solitér, ale i v co-op akci, protože hra bude převážně o dvou postavách a to je commander Spock a kapitán James T. Kirk.
Plná licence, takže postavám propůjčili hlasy herci stejnojmeného filmu.:
Star Trek: The Video Game -

Výrobce OEM
Konzole PlayStation 3

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Star Trek: The Video Game (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.