Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Star Wars Roque Squadron III: Rebel Strike

Star Wars Roque Squadron III: Rebel Strike

Cena produktu Star Wars Roque Squadron III: Rebel Strike není známa.

 

Popis produktu Star Wars Roque Squadron III: Rebel Strike: Střetněte se s Impériem ve vzduchu, na zemi i za ovládáním klasických pozemních vozidel v nejsilnějším převyprávění původního příběhu Star Wars. Rebel Strike sleduje dobrodružství Luke Skywalkera,...  Více informací


Star Wars Roque Squadron III: Rebel Strike - popis

Střetněte se s Impériem ve vzduchu, na zemi i za ovládáním klasických pozemních vozidel v nejsilnějším převyprávění původního příběhu Star Wars. Rebel Strike sleduje dobrodružství Luke Skywalkera, Wedge Antillese a dalších postav Hvězdných válek ve dvou kampaních pro jednoho hráče a kooperační kampani pro dva hráče, které pokrývají stejné území jako Rague Leader z roku 2001. Přelstěte Jabbu na Sarlaccu, proplujte močály Dagobahu, projeďte skrze pralesy Endoru a mnoho dalšího ve skvělém vesmíru Star Wars. Poprvé hrajete Rogue Squadron v akční kooperační kampani pro dva hráče! Zábavný mix leteckých a pozemních akcí dělá z této hry nejvšestranější pokračování Rogue Squadron. Vaše výsledky v každé misi jsou ohodnoceny v šesti kategoriích. Nechte se vést voláním povinnosti, získejte medaile a odemkněte skryté prvky hry. Jeďte na tauntaunech, ovládejte ukradené AT-ST, máchejte světelným mečem a mnoho jiného - fandové Star Wars budou podrobnostmi této hry naprosto uchváceni. Série Rogue Squadron je známá pro svou bombastickou grafiku a Rebel Strike není určitě horší. Od zamlžené krajiny Dagobahu až po sněhové pláně Hothu, všude stejně dokonalé. Je obtížné plně ocenit smyslovou přitažlivost této hry, když se jako Luke Skywalker vezete v ohromném AT-ST a země se pod vámi otřásá. Kooperativní mise vám umožní vrátit se do 10 ústředních misí Rogue Squadron II a tří bonusových misí hry. V misích pro dva hráče jsou nepřátelské jednotky silnější a mnohem četnější. Někdy pracujete bok po boku a jindy je lepší se rozdělit. Multiplayerový Rogue Squadron je konečně tady!

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Star Wars Roque Squadron III: Rebel Strike užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.