Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Starlink: Battle for Atlas Starter Pack (Switch)

Starlink: Battle for Atlas Starter Pack (Switch)

Cena produktu Starlink: Battle for Atlas Starter Pack (Switch) není známa.

 

Popis produktu Starlink: Battle for Atlas Starter Pack (Switch): Starlink: Battle for Atlas je akční adventura, v níž si složíš svou vlastní kosmickou loď a vydáš se na meziplanetární dobrodružství do studeného a rozlehlého vesmíru. Veď skupinu mezihvězdných p...  Více informací


Starlink: Battle for Atlas Starter Pack (Switch) - popis

Starlink: Battle for Atlas je akční adventura, v níž si složíš svou vlastní kosmickou loď a vydáš se na meziplanetární dobrodružství do studeného a rozlehlého vesmíru. Veď skupinu mezihvězdných pilotů, kteří používají modulární lodě, díky čemuž mohou měnit své vybavení a schopnosti za pohybu. Cestuj do hvězdného systému a spoj galaxii proti zlým ničivým silám.
Postav si vlastní fyzickou loď, kterou zkombinuješ pomocí pilota, lodě a zbraní a sleduj, jak se tyto změny projeví v samotné hře. Využívej rozličné zbraně a vytvářej neskutečná komba, která ti pomohou porazit každého nepřítele.

HERNÍ OBSAH:

Plně přizpůsobitelné lodě: Namixuj si svou loď s pilotem, křídly a zbraněmi a vyrob si ideální hvězdnou loď s dosud nepoznanou úrovní přizpůsobení za pomocí vlastní kreativity.
Změny na fyzikální lodi se projeví ve hře, v níž každé střetnutí s nepřítelem bude trochu odlišné.
Prozkoumej celý systém: Cestuj napříč exotickými mimozemskými světy hvězdného systému Atlas.
Vše, co děláš má dopad na tvou pouť a nepřátelé reagují na tvé činy, bojují o kousky solárního systému a pokud je nezastavíš, získají jej pro sebe.
Buď kreativním bojovníkem: Vytvoř si specifický styl hry, experimentuj s rozličnými schopnostmi pilotů, typy zbraní a efekty a vytvářej ničivá komba, díky nimž překonáš i ty nejnebezpečnější překážky.

Výrobce UbiSoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Starlink: Battle for Atlas Starter Pack (Switch) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.