Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Street Racing Syndicate (Gamecube)

Street Racing Syndicate (Gamecube)

Cena produktu Street Racing Syndicate (Gamecube) není známa.

 

Popis produktu Street Racing Syndicate (Gamecube): Street Racing Syndicate je hra závodního žánru, ve které se závody odehrávají na ulicích. Hráč má možnost vytvořit si své vlastní vozidlo, vybavit jej lepším motorem, spoilery atd... a soupeřit s ...  Více informací


Street Racing Syndicate (Gamecube) - popis

Street Racing Syndicate je hra závodního žánru, ve které se závody odehrávají na ulicích. Hráč má možnost vytvořit si své vlastní vozidlo, vybavit jej lepším motorem, spoilery atd... a soupeřit s ostatními počítačově ovládanými vozidly. Závodí se ve třech různých městech Spojených států Amerických, v Los Angeles, Philadelpii a v Miami. K dispozici je 49 modelů aut, většinou japonského/korejského původu, ale zastoupena jsou i vozidla evropská, např. značky Volkswagen. Hráčům je umožněn postup ve hře podle vlastního výběru. Během závodů mohou bloumat městem a vybrat si další aktivitu. Mají na výběr mnoho činností, například mohou zapůsobit na dívky plněním úkolů, které souvisejí s auty. Vítězstvím nad jinými hráči získávají peníze na koupi nových vozidel nebo na úpravu těch, které již vlastní. Na konci každého závodu jsou hráčům vypláceny peněžní odměny, a nejen to, mají možnost setkat se s 18 dívkami. Těm předvedou něco ze svého řidičského umění, za což mohou být odměněni videonahrávkami těchto nádherných modelek. Hlavní rysy: • Rychlá závodní jízda městy Los Angeles, Philadelpia a Miami, na okruzích nebo v ulicích města. • Přes 40 aut s oficiální licencí z celého světa. • Licenční vylepšení od 15 různých výrobců aut. • Setkejte se s nimi, zapůsobte na ně a vyhrajte jejich videoklipy – tedy videozáznamy skutečných modelek. • Závody v ulicích, na okruzích, režim pro více hráčů.

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Street Racing Syndicate (Gamecube) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.