Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Super Street Fighter IV 3D (3DS)

Super Street Fighter IV 3D (3DS)

Cena produktu Super Street Fighter IV 3D (3DS) není známa.

 

Popis produktu Super Street Fighter IV 3D (3DS): Nejnovější verze bojovek ze série Street Fighter přichází v plné síle na Nintendo 3DS. Hra Super Street Fighter IV 3D Edition bude k dispozici hned v první den prodeje Nintenda 3DS. Vysoce hodno...  Více informací


Super Street Fighter IV 3D (3DS) - popis

Nejnovější verze bojovek ze série Street Fighter přichází v plné síle na Nintendo 3DS. Hra Super Street Fighter IV 3D Edition bude k dispozici hned v první den prodeje Nintenda 3DS. Vysoce hodnocený zážitek z konzolí je nyní k dispozici ve vaší dlani spolu s bohatou nabídkou novinek, které beze zbytku využívají všech možností Nintenda DS. Najdete zde všech 35 hratelných postav, bonusové úrovně a atraktivně ztvárněná Ultra komba. Super Street Fighter IV 3D Edition je vylepšený a vyladěný pro přenosné hraní a zároveň vždy připravený, abyste mohli kdykoli vyzvat k souboji soupeře z celého světa v online multiplayeru.:
Super Street Fighter IV 3D Edition -

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo 3DS
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Super Street Fighter IV 3D (3DS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.