Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Supermarket Shriekovi PS4

Supermarket Shriekovi PS4

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Supermarket Shriekovi PS4: Aaaaaaaaaaaaa!Člověk, koza, nákupní vozík a závod přes prostory obchodů. Pro tvůrce zdá se nedostatečné bláznivé, a proto se můžete připravit na ... křik? Když křičí člověk, vozík zabočí doleva, když křičí koza, vozík zabočí doprava. Když křičí oba ... Vozík jde rovně.Ovládání připomíná veslování na kanoe. Poháněné terorem. Premanévrujte svůj nákupní vozík přes rozličné supermarkety, butiky a další typy obchodů a dojeďte do cíle. Trojúhelníkem věže z konzerv, přeskakujte hořící úseky, vyhýbejte se boxerským rukavicím na pružinách, které jsou samozřejmě v obchodě zcela normální věcí, a čelte chaosu na cestě k východu.Přejděte 38 levelů buď solo nebo spolu s přítelem v kooperaci.Vyzkoušejte s přítelem Duet Mode, který vám umožní ovládat vozík pomocí mikrofonů.Zahrajte si 3 PvP party módy pro 2 až 4 hráče. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Supermarket Shriekovi PS4 - popis

Aaaaaaaaaaaaa!Člověk, koza, nákupní vozík a závod přes prostory obchodů. Pro tvůrce zdá se nedostatečné bláznivé, a proto se můžete připravit na ... křik? Když křičí člověk, vozík zabočí doleva, když křičí koza, vozík zabočí doprava. Když křičí oba ... Vozík jde rovně.Ovládání připomíná veslování na kanoe. Poháněné terorem. Premanévrujte svůj nákupní vozík přes rozličné supermarkety, butiky a další typy obchodů a dojeďte do cíle. Trojúhelníkem věže z konzerv, přeskakujte hořící úseky, vyhýbejte se boxerským rukavicím na pružinách, které jsou samozřejmě v obchodě zcela normální věcí, a čelte chaosu na cestě k východu.Přejděte 38 levelů buď solo nebo spolu s přítelem v kooperaci.Vyzkoušejte s přítelem Duet Mode, který vám umožní ovládat vozík pomocí mikrofonů.Zahrajte si 3 PvP party módy pro 2 až 4 hráče.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Supermarket Shriekovi PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Supermarket Shriekovi PS4 akční ceny - Levné Supermarket Shriekovi PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Supermarket Shriekovi PS4 stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Supermarket Shriekovi PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Supermarket Shriekovi PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz