Surfs Up (PS3)

Cena produktu Surfs Up (PS3) není známa.

 

Popis produktu Surfs Up (PS3): Surfs up je vzrušující arkádová hra plná surfování a extrémních sportů, v lokalizaci přeložená jako Divoké Vlny. Děj Surfs Up se odehrává na jedné každoroční párty u moře kde surfaři z celého svět...  Více informací


Surfs Up (PS3) - popis

Surfs up je vzrušující arkádová hra plná surfování a extrémních sportů, v lokalizaci přeložená jako Divoké Vlny. Děj Surfs Up se odehrává na jedné každoroční párty u moře kde surfaři z celého světa riskují na rozbouřených mořských vlnách aby se stali slavnými a uznávanými sportovci. Vše je postaveno na ději stejnojmenného filmu, kde hrajete v roli tučňáka Cody Mavericka, jenž se chystá na svoji první soutěž. To je však jenom začátek jeho velkého dobrodružství, během nějž se setká s řadou zajímavých postav včetně legend surfingu Kelly Slatera a Roba Machada. Hráči se zúčastní zběsilých a náročných závodů kolem ostrova Pen Gu a budou si moci vybrat z deseti hratelných postaviček. Titul Surfs Up u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy surf up, surf, divoke vlny.

Konzole PlayStation 3
Druh Arkády

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Surfs Up (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.