Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

SWITCH Zombie Army Trilogy

SWITCH Zombie Army Trilogy

Cena:

884 Kč

Koupit za 884 Kč
Dostupnost:
Do 3 dnů

Popis produktu SWITCH Zombie Army Trilogy: V pozvolna dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu – armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu! Postavte se nelítostným hordám děsivých nepřátel, od zmrtvýchvstalých vojáků přes obrněné kostlivce a ohnivé démony až po elitní protivníky třímající motorovou pilu. Jedině pokud si dokážete proklestit cestu konce neberoucími legiemi nemrtvých, budete moct stanout tváří v tvář samotnému ďábelskému diktátorovi! V Zombie Army Trilogy, kterou můžete hrát sami nebo v kooperaci až čtyř hráčů, na vás čeká zuřivé kosení zástupů nemrtvých Hitlerových poskoků, zasazené do tří nervy drásajících příběhových kampaní, jakož i brutální režim „Horde“, ve kterém musíte co nejdéle odolávat nekonečným vlnám nepřátel. Na konzoli Nintendo Switch obsahuje Zombie Army Trilogy veškerý obsah dříve vydaný pro PlayStation 4 a Xbox One a navíc přináší i zbrusu nové prvky, jako je lokální bezdrátová hra pro dva až čtyři hráče nebo... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

SWITCH Zombie Army Trilogy - popis

V pozvolna dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu – armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu! Postavte se nelítostným hordám děsivých nepřátel, od zmrtvýchvstalých vojáků přes obrněné kostlivce a ohnivé démony až po elitní protivníky třímající motorovou pilu. Jedině pokud si dokážete proklestit cestu konce neberoucími legiemi nemrtvých, budete moct stanout tváří v tvář samotnému ďábelskému diktátorovi! V Zombie Army Trilogy, kterou můžete hrát sami nebo v kooperaci až čtyř hráčů, na vás čeká zuřivé kosení zástupů nemrtvých Hitlerových poskoků, zasazené do tří nervy drásajících příběhových kampaní, jakož i brutální režim „Horde“, ve kterém musíte co nejdéle odolávat nekonečným vlnám nepřátel. Na konzoli Nintendo Switch obsahuje Zombie Army Trilogy veškerý obsah dříve vydaný pro PlayStation 4 a Xbox One a navíc přináší i zbrusu nové prvky, jako je lokální bezdrátová hra pro dva až čtyři hráče nebo podpora pohybového ovládání, ovladače Pro Controller a funkce HD Rumble. Zombie Army Trilogy podporuje rovněž novou funkci konzole Nintendo Switch umožňující zvát přátele ke společnému hraní.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SWITCH Zombie Army Trilogy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější SWITCH Zombie Army Trilogy akční ceny - Levné SWITCH Zombie Army Trilogy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SWITCH Zombie Army Trilogy stojí 884 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SWITCH Zombie Army Trilogy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

SWITCH Zombie Army Trilogy najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz