Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Sword Art Online: Alicization Lycoris PS4

Sword Art Online: Alicization Lycoris PS4

Cena:

1 289 Kč

Koupit za 1 289 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Sword Art Online: Alicization Lycoris PS4: Sword Art Online: Alicization Lycoris, nejnovějšia hra založená na jednom z doteď nejpopulárnějších anime příběhů, Vás ponoří do dokonale reprezentovaného virtuálního světa Underworld, který se nachází v oblouku Alicization. Vstupte do světa s vylepšenou podstatou vizuálů JRPG a hrajte jako hrdina Kirita. Ponořte se do této vzrušujícej bezproblémové bitky s vysoce vyvinutými akčními funkcemi. Lycoris je druh květu, který roste na jihu Japonska. Název znamená vášeň, smutné vzpomínky, znovusjednocení a samostatnost. Význam související s příběhem hry... Kirito se probudil v neznámém virtuálním světě, ale cíti se tu jako doma. Tento virtuální svět vyvolává zavázejíci dojem reality, kde se postavy chovají jako lidé. V tomto světě se Kirito potkává s mladým mužem, Eugeem. V hloubce jejich srdcí je zaslíbení, které překrýva jejich osudy. Aby tento příslib dodrželi a zůstali spolu, musí pokračovat dál... Součástí této hry budou i Kirito, Alice, Eugeo, ale také administrátor. Zažijte ješt... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Sword Art Online: Alicization Lycoris PS4 - popis

Sword Art Online: Alicization Lycoris, nejnovějšia hra založená na jednom z doteď nejpopulárnějších anime příběhů, Vás ponoří do dokonale reprezentovaného virtuálního světa Underworld, který se nachází v oblouku Alicization. Vstupte do světa s vylepšenou podstatou vizuálů JRPG a hrajte jako hrdina Kirita. Ponořte se do této vzrušujícej bezproblémové bitky s vysoce vyvinutými akčními funkcemi. Lycoris je druh květu, který roste na jihu Japonska. Název znamená vášeň, smutné vzpomínky, znovusjednocení a samostatnost. Význam související s příběhem hry... Kirito se probudil v neznámém virtuálním světě, ale cíti se tu jako doma. Tento virtuální svět vyvolává zavázejíci dojem reality, kde se postavy chovají jako lidé. V tomto světě se Kirito potkává s mladým mužem, Eugeem. V hloubce jejich srdcí je zaslíbení, které překrýva jejich osudy. Aby tento příslib dodrželi a zůstali spolu, musí pokračovat dál... Součástí této hry budou i Kirito, Alice, Eugeo, ale také administrátor. Zažijte ještě jednou příběh Alicization s esencí JRPG a seznamte se se všemi postavami ze anime Sword Art Online.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sword Art Online: Alicization Lycoris PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Sword Art Online: Alicization Lycoris PS4 akční ceny - Levné Sword Art Online: Alicization Lycoris PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sword Art Online: Alicization Lycoris PS4 stojí 1 289 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sword Art Online: Alicization Lycoris PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Sword Art Online: Alicization Lycoris PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz