Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Take 2 Civilization VI (PS4)

Take 2 Civilization VI (PS4)

Cena produktu Take 2 Civilization VI (PS4) není známa.

 

Popis produktu Take 2 Civilization VI (PS4): Legendární budovatelská strategie Sid Meier's Civilization VI, nyní poprvé pro herní konzole PlayStation 4 a Xbox One. Sid Meier's Civilization VI hráčům nabídne nové možnosti, jak interagovat s o...  Více informací


Take 2 Civilization VI (PS4) - popis

Legendární budovatelská strategie Sid Meier's Civilization VI, nyní poprvé pro herní konzole PlayStation 4 a Xbox One. Sid Meier's Civilization VI hráčům nabídne nové možnosti, jak interagovat s okolním světem, rozšiřovat říši po mapě, rozvíjet svou kulturu a bojovat proti nejslavnějším vůdcům lidské historie při budování civilizace, která přetrvá celé věky.
Sid Meier's Civilization VI hráčům nabídne nové možnosti, jak interagovat s okolním světem, rozšiřovat říši po mapě, rozvíjet svou kulturu a bojovat proti nejslavnějším vůdcům lidské historie při budování civilizace, která přetrvá celé věky.Sid Meier's Civilization VI je dalším význačným milníkem série Civilization, které se po celém světě prodalo více než 34 miliony kusů a jež změnila celý svět počítačových her tím, že vyzvedla na výsluní žánr strategií. V Sid Meier's Civilization VI se budou města fyzicky rozšiřovat po mapě a vytvářet tak zcela nový, velice komplexní strategický mechanismus. Díky aktivnímu výzkumu technologií a kultur si budeš zpřístupňovat nové možnosti herních postupů a při své cestě za zvoleným typem vítězství potkáš množství různých vůdců, kteří se snaží dosáhnout vlastních cílů v souladu se svými historicky danými charakterovými rysy.„Sid Meier's Civilization VI stojí na pevných základech série Civilization a obohacuje je o spoustu úžasných nových prvků," řekl Ed Beach, hlavní designér z Firaxis Games. „Grafická podoba hry čerpá inspiraci z map a nástrojů ‚věku objevů‘ a provedli jsme několik klíčových změn v herním systému - například rozrůstající se města a aktivní výzkum, díky nimž nabídne Sid Meier's Civilization VI množství zcela nových zážitků, aniž by ztratila cokoliv z toho, čím je série Civilization tak výjimečná."

HERNÍ OBSAH:

Rozrůstající se říše: Sleduj, jak se moc tvá říše šíří po mapě jako nikdy dříve. Každé město zabírá hned několik políček, díky čemuž si je můžeš upravit dle vlastních představ a naplno využít okolní terén.
Aktivní výzkum: Zpřístupňuj si bonusy, jež tvé civilizaci urychlí postup historií. Chceš-li uspíšit svůj pokrok, používej jednotky k aktivnímu prozkoumávání, rozvoji prostředí a objevování nových kultur.
Dynamická diplomacie: Interakce s ostatními civilizacemi se v průběhu hry mění, od prvotních primitivních kontaktů, kdy jsou války nedílnou součástí života, až po mnohačetné aliance a komplikovaná jednání.
Kombinované ozbrojené svazy: Hra opouští systém „jedna jednotka na políčko" a umožňuje spojovat různé jednotky, například protitankovou podporu s pěchotou nebo válečníky s osadníky. Z jednotek podobného typu lze navíc vytvářet mocné „svazy".
Vylepšený multiplayer: Kromě tradičních multiplayerových režimů můžete bojovat společně se svými přáteli nebo proti nim v bohaté škále situací, které jsou navrženy tak, aby je bylo možné dokončit během jediné herní relace.
Civilizace pro každého: Civilization VI nabídne ostříleným veteránům nové možnosti, jak budovat a upravovat svou civilizaci s cílem maximalizovat šanci na úspěch. Zdokonalené systémy výuky jsou navrženy tak, aby novým hráčům představily základní koncepty Civilization a usnadnily jim první kroky na cestě k vítězství.

Výrobce Take 2

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Take 2 Civilization VI (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.